Zamknij
REKLAMA

25-latek rzucał krzesłami i atakował ludzi w barze

19:32, 05.07.2019 | źródło: SM w Wejherowie
REKLAMA
Skomentuj

Wejherowscy strażnicy miejscy zatrzymali 25-letniego mężczyznę. Agresywny mieszkaniec Rumi wszczął awanturę przed jednym z barów na terenie Wejherowa.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Około godz. 17 dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie, że przed jednym z lokali w centrum miasta silnie pobudzony mężczyzna awanturuje się z obsługą baru. 25-latek rzucał krzesłami, przewrócił stolik i atakował ludzi przebywających w lokalu, w tym barmankę. Mieszkaniec Rumi wszczął awanturę po tym, jak kelnerka ze względu na jego nietrzeźwość odmówiła mu sprzedaży alkoholu.

Na miejsce przybyli funkcjonariusze Straży Miejskiej w Wejherowie, którzy obezwładnili napastnika, zakładając mu kajdanki na ręce. W radiowozie mężczyzna próbował się okaleczyć, uderzając głową w kratę przedziału dla osób zatrzymanych. Okazało się, że mieszkaniec Rumi znajduje się pod wpływem alkoholu i bliżej nieokreślonych środków odurzających.

25-latek w asyście strażników został odwieziony do szpitala i umieszczony na oddziale toksykologii. W trakcie interwencji urazu dłoni doznał funkcjonariusz Straży Miejskiej. Teraz sprawca za swój chuligański wybryk będzie musiał odpowiadać przed sądem.

[ALERT]1562348392962[/ALERT]

 

(źródło: SM w Wejherowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

pikipiki

4 0

Nakazać karne sprzątanie rynku i po kłopocie . Wstydu się naje to może nauczy innych ,że pić to trzeba umić ;) 22:56, 05.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

romanroman

0 0

dlaczego auta miejskich straży parkują na zakazie przed ratuszem gdy od zaplecza jest parking . 21:24, 18.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone