Zamknij
REKLAMA

Skuter z pasażerami wywrócił się do góry dnem

18:44, 09.08.2019 | źródło: KPP w Wejherowie
REKLAMA
Skomentuj

Finał tego zdarzenia mógł mieć tragiczne skutki. Na Jeziorze Żarnowieckim w Nadolu do góry dnem wywrócił się skuter, na którego pokładzie znajdowały się dwie osoby. Na szczęście w tym przypadku obyło się bez osób poszkodowanych.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu. Skuter około 500 m od brzegu zaczął nabierać wody i wywrócił się do góry dnem. Na pokładzie znajdował się 47-letni mężczyzna i 9-letnie dziecko, którzy wpadli do wody. Na szczęście byli wyposażeni w kamizelki ratunkowe, dzięki czemu nic poważniejszego im się nie stało.

Pomoc wezwały osoby, które znajdowały się na plaży. Na miejsce zdarzenia przybyli dzielnicowi z ogniwa wodnego Komisariatu Policji w Gniewinie wspólnie ze strażakami i ratownikami WOPR, którzy wydobyli z wody mężczyznę i dziecko.

Jak ustalili funkcjonariusze policji, 47-latek nie posiadał uprawnień do pływania skuterem, a dodatkowo pojazd, którym się poruszał, nie był zarejestrowany. Policjanci zastosowali w tym przypadku dwa postępowania mandatowe o łącznej kwocie 1000 zł. Następnie mundurowi ustalili, że skuter 47-latkowi udostępnił 34-latek. Również on został ukarany mandatem karnym za wykroczenie udostępnienia skutera osobie, która nie ma uprawnień do kierowania.

REKLAMA
(źródło: KPP w Wejherowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

adamuzadamuz

3 3

Skutery na zarnowcu to jedna wielka samowola nie zwracają uwagi na nikogo. Mam nadzieję że w końcu ktoś się za nich weźmie. Pływają po głowach na wedkujacych z brzegu wogole nie zwracają uwagi. 21:01, 09.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ryszardryszard

1 0

na jeziorze w tuchomku to dopiero bandyci na skuterach od strony warzenka . 12:33, 12.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Taki tatuś to skarbTaki tatuś to skarb

0 0

Co za osioł. Bez uprawnień utopić skuter kolegi to już wyższy poziom januszostwa. 15:10, 12.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone