Zamknij
REKLAMA

Szarpali i kopali. Mężczyźnie zabrali pieniądze i telefon

17:44, 24.08.2019 | źródło: KPP w Wejherowie
REKLAMA
Skomentuj

Do dwunastu lat pozbawienia wolności grozi 42-latkowi i jego rówieśniczce. Para jest podejrzana o dokonanie rozboju na terenie jednej z miejscowości gminy Luzino.

Do zdarzenia doszło pod koniec lipca. Para zaatakowała mężczyznę, szarpiąc go i kopiąc po całym ciele. W wyniku rozboju poszkodowany stracił pieniądze i telefon komórkowy. Sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia.

- Zgłoszenie rozboju policjanci otrzymali dopiero następnego dnia – informują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. - Na tej podstawie kryminalni z wejherowskiej komendy wspólnie z policjantami z Luzina prowadzili działania, których efektem było ustalenie tożsamości sprawców i kilka dni po zdarzeniu zatrzymanie jednego z nich, 42-latka.

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut dotyczący rozboju oraz pobicia. 42-latka doprowadzono do wejherowskiej prokuratury, a następnie do sądu, gdzie został tymczasowo aresztowany. Jego wspólniczkę udało się zatrzymać dopiero teraz. W czwartek policjanci prewencji podczas patrolowania Wejherowa zauważyli poszukiwaną, którą natychmiast zatrzymali i doprowadzili do komendy.

Kobieta noc spędziła w policyjnej celi. W piątek została doprowadzona przez policjantów do wejherowskiej prokuratury, a następnie do sądu, gdzie została tymczasowo aresztowana na okres trzech miesięcy.

(źródło: KPP w Wejherowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

GG

3 1

To już 500+nie wystarczyło na chlanie? 20:36, 26.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone