Zamknij
REKLAMA

24 września będą utrudnienia w ruchu

14:00, 16.09.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci informują, że w związku z zaplanowanym meczem o Puchar Polski między drużynami Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk, który odbędzie się 24 września o godzinie 15:30 należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym na terenie miasta. Droga na stadion będzie całkowicie zamknięta, także dla lokalnych kibiców, którzy w celu dojścia na stadion powinni kierować się ul. Sportową.

Przed meczem, w trakcie i po zakończeniu ul. 3 Maja w Wejherowie zostanie czasowo zamknięta dla ruchu pojazdów. W tym czasie nie należy parkować samochodów w rejonie ul. 3 Maja, Dworcowej i Wniebowstąpienia, Zamkowej, Marynarki Wojennej, czy na innych pobliskich uliczkach (na trasie przemarszu osób udających się na stadion). Jest to podyktowane troską o to, by nie doszło do aktów wandalizmu, czy ewentualnego zniszczenia zaparkowanych tam samochodów.

Mundurowi na bieżąco będą informować kierowców o wprowadzonych objazdach i zamkniętych trasach. Zaleca się, aby kierowcy stosowali się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy, w miarę możliwości omijali te rejony i korzystali z objazdów.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone