Zamknij
REKLAMA

W pościgu za skradzionym bmw

10:30, 08.10.2019 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Po godzinie 17:00 kryminalni gdańskiej komendy próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę bmw. Policjanci mieli informację, że auto, którym jedzie mężczyzna najprawdopodobniej jest kradzione, w maju zginęło z terenu Niemiec.

Policjanci przy ul. Reduta Mis dali mężczyźnie sygnał świetlno- dźwiękowy do zatrzymania. Mężczyzna przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg, próbowali zablokować kierowcy drogę. Gdy chciał ominąć blokadę uderzył z impetem w radiowóz, potem wycofał się i uderzył w kolejne auto. Jeden z policjantów był zmuszony do wykorzystania broni, aby unieruchomić pojazd. Mimo oddania strzału kierowca zdołał wyminąć policjantów i kontynuował ucieczkę.

Policjanci zatrzymali go po kilkuset metrach przy ul. Kamienna Grobla, tam kierowca bmw porzucił samochód i próbował uciekać pieszo, ale został obezwładniony i zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli odzyskany samochód o wartości ponad 70 tys. złotych. a zatrzymanego 38-latka doprowadzili do aresztu.

Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa, uszkodzenia radiowozów oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Prokurator zawnioskował o areszt dla mężczyzny, który związany jest ze środowiskiem złodziei samochodów.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA