Zamknij
REKLAMA

41-latek znęcał się nad żoną

13:27, 23.01.2020 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku zatrzymali 41-latka, za którym Sąd Rejonowy w Kartuzach wystawił nakaz doprowadzenia do aresztu. Zgodnie z decyzją sądu najbliższy rok mężczyzna miał spędzić w areszcie za znęcanie się nad żoną.

Około południa policjanci patrolując pieszo ulice Sopotu zatrzymali na jednej z nich poszukiwanego 41-letniego mężczyznę. W wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach ustalili, że mężczyzna poszukiwany był przez Sąd celem doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego lub zakładu karnego.

Zgodnie z decyzją sądu ma on do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się nad żoną. Zatrzymany 41-latek natychmiast został doprowadzony do sopockiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie.

W wyniku dalszych działań sopoccy policjanci udowodnili mu też inne przestępstwo. W ostatnich dniach 41-letni sprawca przywłaszczył powierzony mu przez znajomą telefon komórkowy o wartości ponad 700 złotych i na podstawie zebranych dowodów przedstawili mu zarzut za to przestępstwo.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone