Zamknij
REKLAMA

Pościg za złodziejem samochodu

20:07, 13.02.2020 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Kościerscy policjanci zatrzymali w pościgu dwóch złodziei samochodu renault clio. Kierowcą okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego.

Około godz. 9.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie, że w kierunku Kościerzyny jedzie prawdopodobnie skradzione renault clio. Funkcjonariusz powiadomił wszystkie patrole policyjne. Po paru minutach policjanci ruchu drogowego zauważyli opisywany pojazd w miejscowości Kaliska i ruszyli w pościg, jednocześnie powiadamiając inne partole o pościgu.

Kierujący nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe wydawane do zatrzymania. W okolicy Kościerzyny do pościgu włączył się drugi radiowóz nieoznakowany z wideo rejestratorem, który podjął również pościg. Uciekający samochód jechał bardzo niebezpiecznie, wjeżdżając do miasta został zatrzymany.

Kierowcą renault okazał się 20-latek, mieszkaniec powiatu wejherowskiego. W samochodzie znajdował się 19-letni pasażer mieszkaniec Gdyni. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. 20-latek został przebadany na zawartość narkotyków, okazało się, że był pod działaniem amfetaminy.

Mężczyźni odpowiedzą za kradzież z terenu Gdyni auta o wartości 50 tys. złotych.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Wzorowa akcja Wzorowa akcja

7 0

I bardzo dobrze bo przez takich tracą właściciele aut, firmy ubezpieczeniowe ciekawe gdzie zrabowane auto miało trafić .
straty powinni pokryć złodzieje i paserzy i tyle bo tak okazuje się że nikt nic niema niemożna nic mu zrobić bo jest biedakiem . 10:53, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Narko...testyNarko...testy

7 0

Skąd oni wszyscy mają narkotyki ? 10:55, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZbyszekZbyszek

5 0

Aha kradzione auto i narkotyki dobre 11:18, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone