Zamknij
REKLAMA

Pod wpływem narkotyków opiekowała się 2-latkiem

10:00, 10.05.2020 | D.D.
Skomentuj
Mat.prasowe
REKLAMA

Policjanci zatrzymali 27-letnią kobietę, która pod wpływem narkotyków opiekowała się swoją 2-letnią córką. W obawie przed poniesieniem konsekwencji kobieta wyskoczyła przez balkon na I piętrze budynku.

Po godzinie 8:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że mieszkanka powiatu wejherowskiego w mieszkaniu opiekuje się swoim dzieckiem, będąc pod wpływem narkotyków. Kiedy mundurowi zapukali do drzwi mieszkania kobiety, ta nie chciała otworzyć i próbowała uciec, wyskakując przez balkon. 27-latka po krótkim pościgu została zatrzymana.

Okazało się, że kobieta w zamkniętym na klucz mieszkaniu pozostawiła swoje dziecko bez opieki. Na miejsce wezwano strażaków, którzy weszli na balkon i otworzyli drzwi mieszkania. Wezwano karetkę pogotowia w celu sprawdzenia stanu zdrowia dziecka. Po wykonaniu badań i ustaleniach z sędzią rodzinnym, dziecko zostało przekazane pod opiekę rodziny.

Zatrzymana 27-latka została przewieziona do wejherowskiej komendy i przebadana narkotestem. który wykazał, że jest pod wpływem kokainy, dlatego też pobrano od niej krew do analizy.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

UuuuUuuu

0 0

Frania😀🙄 22:50, 03.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA