Zamknij
REKLAMA

Posiadał 260 porcji środków psychotropowych

07:26, 25.06.2020 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Funkcjonariusze w Sopocie zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który w wynajmowanym pokoju w Sopocie posiadał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli ponad 260 porcji środków psychotropowych.

Sopoccy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Sopocie, gdzie miał przyjść agresywny mężczyzna i odebrać swoje rzeczy.

Przed budynkiem zauważono opisanego 37-latka. Okazało się, że to faktycznie jego dotyczyło zgłoszenie. Policjanci razem z mężczyzną poszli do mieszkania i w chwili gdy ten zabierał swoje rzeczy zwrócili uwagę na leżącą na łóżku saszetkę. Widząc zdenerwowanie mężczyzny sprawdzili jej zawartość i znaleźli worek z zawartością białej i brunatnej substancji. Mężczyzna przyznał się, że to narkotyki.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 100 gramów substancji, które przekazano biegłemu do dalszych badań. 37-letni właściciel środków trafił do aresztu. Na podstawie zebranych dowodów usłyszał on zarzut posiadania ponad 260 porcji środków psychotropowych w postaci amfetaminy i 4-CMC.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA