Zamknij
REKLAMA

Zatrzymali złodzieja samochodów

05:33, 07.07.2020 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Dzięki interwencji policjantów do aresztu trafił 38-letni mężczyzna podejrzany o kradzież samochodu. Wywiadowcy znaleźli łamak, a na „dzikim” parkingu odnaleźli ukradziony samochód marki Audi o wartości 30 tys. zł.

Policjanci z Gdańska pracowali nad sprawą kradzieży samochodu z hali garażowej. Sprawca w nocy z 30 na 1 lipca ukradł auto o wartości 30 tys. zł. Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli monitoring. Po analizie monitoringów przekazali wizerunek sprawcy policjantom z wszystkich pionów.

Wywiadowcy podczas patrolowania ulicy Słowackiego zauważyli mężczyznę, który zaczął się nerwowo zachowywać. W pewnym momencie wyrzucił przedmiot na trawnik i próbował uciec. Okazało się, że mężczyzna odrzucił na trawę klucz samochodowy z pilotem i wyjmowanym kluczem tzw. surówką, który może służyć za łamak do otwierania i kradzieży pojazdów.

Wywiadowcy skojarzyli, że mężczyzna, z którym rozmawiają to najprawdopodobniej sprawca kradzieży auta, którego widzieli na zabezpieczonym monitoringu podczas odprawy do służby. Mężczyzna został zatrzymany.

W tym czasie wywiadowcy zaczęli szukać ukradzionego samochodu, który znaleźli na jednym z parkingów przy ul. Makuszyńskiego. 38-letni mieszkaniec Gdańska trafił do policyjnego aresztu

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA