Zamknij
REKLAMA

Szukają sprawców napadu na jubilera

20:07, 23.01.2021 | D.D.
Skomentuj Policja
REKLAMA

Policja poszukuje sprawców napadu na sklep jubilerski, do którego doszło w piątek przy ul. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Cały czas analizuje i zabezpiecza zapisy z kamer monitoringów.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednym ze sklepów jubilerskich doszło do napadu. Na miejsce skierowano policjantów, którzy zabezpieczali miejsce przestępstwa. Z informacji wynikało, że do sklepu weszło trzech zamaskowanych sprawców, którzy obezwładnili pracowników gazem, ukradli biżuterię i uciekli. 

Policjanci poszukują trzech osób, które posługiwały się językiem mówiąc ze wschodnim akcentem. Nie wykluczają, że wśród nich była kobieta.

Osoba nr 1: wzrost średni, szczupła, drobna budowa ciała, kurtka ciemna długości 3/4 lekko przedłużona na tyle, wąskie spodnie, żółta (miodowa) czapka, ciemne obuwie prawdopodobnie do kostki, na rękach charakterystyczne granatowe rękawiczki ze wzorem białej śnieżynki. 

Osoba nr 2: sylwetka wskazująca na mężczyznę , wzrost wysoki, kurtka koloru szarego, ciemna (czarna)  z daszkiem, osoba najwyższa wzrostem. 

Osoba nr 3: sylwetka wskazuje na mężczyznę, wzrost wysoki, szczupła budowa ciała, kurtka ciemna ,prawdopodobnie do pasa na lewym ramieniu wysokości łokcia kurtka ma wszyty nieduży emblemat znaczek w jasnym kolorze, czapka ciemna (prawdopodobnie szara),maska zabezpieczająca usta i nos kolor jasny. Mężczyzna w ręku trzyma siatkę kolor czarny.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców prosi się o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 27. Informacje można przekazać telefonicznie (47) 741-35-08, w najbliższej jednostce Policji lub pisząc na adres  [email protected].

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PawełPaweł

0 0

Czego można życzyć organom ścigania? Powodzenia. Jak mieli ,, odwagę" zrobić skok to byli pewni siebie i pewnie przebywają już na terenie np.Ukrainy 14:14, 07.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%