Zamknij
REKLAMA

Odzyskali dwa kradzione samochody BMW

11:00, 01.05.2021 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Dwa kradzione samochody BMW X1 w odstępie zaledwie kilku godzin odzyskali funkcjonariusze z Morskiego Oddziału Straży Granicznej. Kierowca jednego auta wpadł niedaleko Bydgoszczy, drugiego zatrzymano koło Pruszcza Gdańskiego. Obaj to mieszkańcy Gdyni.

Najpierw strażnicy graniczni wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku skontrolowali w powiecie nakielskim BMW prowadzone przez 48-latka. Samochód miał uszkodzony zamek w drzwiach po stronie kierowcy. Funkcjonariusze sprawdzili dane pojazdu w systemach informatycznych. Okazało się, że BMW figurowało tam jako skradzione w Berlinie.

W tym samym mieście dokonano kradzieży drugiego BMW, które funkcjonariusze zatrzymali koło Pruszcza Gdańskiego. Samochód miał uszkodzony zamek, dodatkowo zamontowano w nim polskie tablice rejestracyjne. Oryginalne niemieckie strażnicy graniczni znaleźli za przednimi fotelami.

Kierowcą pojazdu był 55-letni mieszkaniec Gdyni. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Łączną wartość samochodów szacuje się na 110 tys. zł. Dalsze postępowanie prowadzą funkcjonariusze z Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%