Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:00, 04.10.2022
Jako jeden z najważniejszych etapów, które muszą przejść ziarna kawy, uważa się palenie. Właściwie od stopnia palenia w dużej mierze zależy smak i aromat każdej kawy. Czym dokładnie jest proces palenia kawy i jakie są jego stopnie? Dowiedz się!
08:49, 29.09.2022
Pogrzeb to ceremonia, która odbywa się po śmierci osoby. Dom pogrzebowy to miejsce, w którym zwykle odbywają się pogrzeby. Trumna służy do przechowywania ciała zmarłego i może być wykonana z drewna lub metalu.
15:28, 28.09.2022
Personalizacja firmowych produktów sprawia, że masz realny wpływ na budowanie świadomości swojej marki i prezentowanie wizerunku szerszej widowni. Koszulki z logo, odzież z nazwą firmy, to od wielu lat sposób na zwiększenie rozpoznawalności na rynku. To również sposób na kompletowanie gadżetów z własnym logo czy własnym systemem identyfikacji. Dzięki usługom IdeaShirt.pl zaprojektujesz koszulkę z własnym nadrukiem, logo firmy, czy znakiem rozpoznawczym marki. Sprawdź, co możesz zyskać, dzięki takiej usłudze.
08:19, 28.09.2022
Niewiele osób wie, że kredyt gotówkowy nierzadko może być korzystniejszą alternatywą kredytu hipotecznego. Zwłaszcza jeżeli chodzi o mniejsze kwoty. Niezależnie od tego, o jakie finansowanie się staramy, warto mieć odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Zaletą skorzystania z kredytu gotówkowego jest to, że możemy wziąć go na dowolny cel i zrobić do w 100 % online. Jak dostać kredyt online? Sprawdźmy.
08:23, 26.09.2022
Coworkingu zyskał ogromną popularność w ostatnich latach i przewiduje się, że nadal będzie ona rosła w szybkim tempie. Według Statista, istnieje obecnie 19 000 przestrzeni coworkingowych na całym świecie, a ich liczba rośnie każdego dnia i oczekuje się, że do 2025 roku podwoi się. Obecnie jest 3,1 mln coworkerów na świecie, a liczba ta ma się podwoić do 2022 roku.
15:03, 07.09.2022
Marcin Kydryński, dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i twórca rozpoczynającego się właśnie w Gdańsku Siesta Festival został drugim, po Arturze Rojku, ambasadorem Czujesz Klimat? Rossmanna.
00:00, 04.09.2022
Wykorzystanie nowinek technologicznych przy tworzeniu tarasu wpływa na większą funkcjonalność tej przydomowej przestrzeni. Inwestycja w nowoczesną pergolę tarasową, pozwoli zbudować na tarasie nie tylko zadaszenie, ale także przesłony boczne, które uczynią taras bardziej komfortowym miejscem wypoczynku. Skutecznie chronią przed wiatrem, są wodoodporne i blokują szkodliwe promieniowanie słoneczne, zapewniając cień. Dzięki nim zyskamy ochronę przed nisko świecącym, popołudniowym słońcem.
08:04, 01.09.2022
Zgodnie z przepisami polskiego prawa, każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu musi zawrzeć umowę ubezpieczenia OC. Warunki takiej polisy są identyczne w każdym przypadku, dlatego podstawowym kryterium wyboru umowy ubezpieczenia może być cena oraz ewentualne dodatkowe rozszerzenia zakresu. Choć polisa jest obligatoryjna, wypowiedzenie OC jest możliwe w kilku przypadkach. W jakich sytuacji korzysta się z tej opcji? O czym należy wówczas pamiętać?
14:57, 29.08.2022
Magic Mouse 2 to druga wersja myszki Magic Mouse. Przeszła ona zmianę w baterii i jej wydajności. Posiada również ulepszone parowanie Bluetooth. Mysz Magic Mouse 2 jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: standardowa biała góra i srebrny spód pasują do większości komputerów Mac, a model w kolorze szarym pasuje do komputera iMac Pro, którego produkcji Apple zaprzestało w marcu 2021 roku.
12:50, 23.08.2022
Coraz szybsze tempo życia wraz z nigdy niekończącą się listą obowiązków, brakiem czasu dla siebie i nieodpowiednią dietą często wpływają na brak zupełny brak witamin w naszym organizmie. Ich brak niestety ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Zazwyczaj skutkuje to nieustannym rozdrażnieniem, brakiem chęci do wychodzenia z domu, nasilającym się odczuciem dyskomfortu i zupełnym brakiem ochoty na bliskość z drugą osobą.
00:00, 17.08.2022
Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie!  Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera, Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce! 
00:00, 05.08.2022
Odżywka do włosów to jeden z najistotniejszych kosmetyków w codziennej pielęgnacji włosów. Aby spełniała swoje funkcje, musi być dobrze dobrana do rodzaju i kondycji naszych włosów oraz posiadać bezpieczny, najlepiej naturalny skład. Oprócz odpowiedniego doboru kosmetyku warto zadbać także o regularność jego stosowania. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny produkt, powinniśmy ocenić to, jaką nasze włosy maja strukturę i w jakiej są aktualnie kondycji.
13:21, 04.08.2022
Zdążyliśmy już zbadać temat spraw frankowych na tyle, aby stwierdzić, iż mechanizmy rządzące postanowieniami umowy godzą swą nieuczciwością w dobro konsumentów. Takimi są również frankowicze, którzy są przedsiębiorcami, których kwietniowe orzeczenie Sądu Najwyższego zachęciło do wejścia na drogę sądową. Gdy kurs franka szwajcarskiego rośnie odczuwają to w dokładnie taki sam sposób, jak zwykli konsumenci. Jak zatem radzą sobie przedsiębiorcy w sądach?
09:27, 02.08.2022
Gdańsk, serce Trójmiasta i całej północnej Polski, z racji lokalizacji nad Morzem Bałtyckim stał się mocno rozwiniętym ośrodkiem przemysłu portowego i stoczniowego. Wiele czynników sprawia jednak, że miasto wykreowało się na jeden z ważniejszych rynków biznesowych w branży IT czy centrów usług wspólnych, przyciągając kolejnych inwestorów przede wszystkim z Europy Północnej.
09:03, 02.08.2022
Ubrania są wizytówką człowieka. Jeżeli widzimy osobę ubraną w nieschludne i niezgodne z okazją ubranie, to często wyrabiamy sobie negatywne zdanie na temat takiej osoby. Dlatego warto zainteresować się tematem dress code’u w pracy i sprawdzić, jak ubierać się w zależności od zajmowanego stanowiska i miejsca!
REKLAMA