Pielęgniarka ambulatorium

Miejsce pracy: Sobieskiego 302, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Zapewnienie podstawowej opieki pielęgniarskiej osobom pozbawionym wolności. Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie, ochronę prawną, możliwość szkolenia zawodowego oraz szereg świadczeń finansowych (dodatkowe wynagrodzenie roczne, "mundurówka", nagrody pieniężne, dopłata do wypoczynku, zasiłek na zagospodarowanie, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.01.2023
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, niekarany, korzystający z pełni praw publicznych i cywilnych, posiadający MIN. WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE Z ZAKRESU PIELĘGNIARSTWA ORAZ PRAWO WYKONYWANIA ZAWODU, odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Areszt Śledczy Wejherowo
    Adres: Sobieskiego 302, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 58 778 79 07
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Podania wraz z CV można dostarczyć osobiście na adres aresztu, wysłąć przez e-mail lub pocztą poleconą
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    - nadzór w zakresie właściwego stosowania materiałów używanych przy realizacji robót systemem zleconym i gospodarczym; - udzielanie informacji wykonawcom robót; - przestrzeganie terminów gwarancyjnych; - nadzór nad terminowym wykonaniem zadań; - przestrzeganie reżimów technologicznym i projektówych -udzielanie informacji wykonawcom robót - opracowywanie dokumentacji przetargowej
    StPr/23/0144
    wynagrodzenie od od 3 850 PLN

    - terminowe usuwanie zgłoszonych usterek i uszkodzeń w obiektach budowlanych, urządzeniach i instalacjach - wykonywanie konserwacji sposobem gospodarczym, w tym uzupełnienie wymiana i naprawa instalacji, oświetlenia, osprzętu elektrycznego, tablic rozdzielczych, konserwacja instalacji elektrycznej i odgromowej - przeprowadzanie bieżących, okresowych przeglądów stanu urządzeń technicznych oraz instalacji.
    StPr/23/0145
    wynagrodzenie od od 3 570 PLN

    Wykonywanie masaży tajskich,balijskich, leczniczych,relaksacyjnych, refleksologii,dbanie o porządek na stanowisku pracy. Praca jednozmianowa w godz. 12-20.
    StPr/23/0150
    wynagrodzenie od od 22,8 PLN

    StPr/23/0151

    - przyjmowanie i wydawanie sprzętu łączności - terminowe przekazywanie do legalizacji sprzętu pomiarowego i kontrolnego - prawidłowe i na bieżąco prowadzenie ewidencji magazynowej - prawidłowe rozmieszczenie sprzętu łączności zgodnie z przepisami o gospodarce magazynowej
    StPr/23/0128
    wynagrodzenie od od 3 510 PLN

    - terminowe wykonywanie zadań dot. dokumentacji - udział w opracowaniu rocznego planu rzeczowo-finansowego infrastruktury lotniskowej; - prowadzenie wykazów ewidencji infrastruktury lotniskowej - znajomość i przestrzeganie aktów prawnych w zakresie gospodarki nieruchomościami
    StPr/23/0129

    - przeprowadzanie inwentaryzacji metodą spisu z natury - prowadzenie dokumentacji - sporządzanie sprawozdań - terminowe przekazywanie do odpowiednich służb sprawdzonych dokumentów
    StPr/23/0130

    Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz: • prowadzenie grupy przedszkolnej, • współpraca z rodzicami, • realizowanie programu pracy przedszkola, • dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, • organizowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej
    StPr/23/0134
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    W zakresie obowiązków instalatora / montera jest , sumienna praca , samodzielne wykonywanie instalacji wodnych , kanalizacyjnych oraz systemów techniki grzewczej. Przy osobach ubiegających się o stanowisko prowadzących robót niezbędna jest umiejętność obsługi komputera w zakresie dobrym jak i programów takich jak Excel , Word , Norma.
    StPr/23/0135
    wynagrodzenie od od 6 800 PLN

    Naprawa samochodów osobowych, naprawa silników oraz samochodowych instalacji elektrycznych.
    StPr/23/0141
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN