Operator koparko-ładowarki

Miejsce pracy: Tartaczna 28, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prace ziemne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • operator koparko-ładowarki
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Firma "G.M.M." Marzena Gaffka
      Adres: Tartaczna 28, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 600-125-901
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7-8
      Pomiary w terenie i opracowanie dokumentów w biurze (mapy itp.). Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji. Docelowo umowa o pracę na czas określony.
      StPr/19/2406
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Rehabilitacja pacjentów z bólem kręgosłupa i stawów.
      StPr/19/2391
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Praca na magazynie w hurtowni spożywczej. Praca w godz. 7-15.
      StPr/19/2388
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Sprzątanie klatek schodowych we wspólnotach mieszkaniowych na terenie Wejherowa. Wymagania: chęci do pracy,dyspozycyjność, mile widziane doświadczenie. Praca 3 dni w tygodniu.
      StPr/19/2362
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów, dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych, księgowanie rozliczeń między kosztowych, księgowanie wyciągów bankwoych, prowadzen
      StPr/19/2363
      wynagrodzenie od od 562 PLN

      •Realizowanie dostaw do klientów, •Dobra kondycja fizyczna, •Wysoka kultura osobista, •Dbanie o dobry stan techniczny pojazdu, •Dbanie o relacje z naszymi klientami - uśmiech na dzień dobry i pozytywn
      StPr/19/2342
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Wprowadzanie danych do SIO, prowadzenie spraw związanych z SIO i RODO, prowadzenie ewidencji skłądników majątku szkoły.
      StPr/19/2346
      wynagrodzenie od 2 450 - 3 800 PLN

      Fryzjer damsko-męski. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie, profesjonalne podejście do klienta oraz wykonywania powierzonych zadań, wysoka kultura osobista. Pracodawca jest również zaint
      StPr/19/2357
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      - kierowanie Zespołem administarcji i kadr - projektowanie regulacji wewnętrznych dotyczących obszaru spraw organizacyjno-administracyjnych i kadr oraz dokonywanie ich okresowych przeglądów i aktualiz
      StPr/19/2359
      wynagrodzenie od 3 000 - 8 000 PLN

      - monitorowanie umów kredytowych - monitorowanie sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów Banku prowadzacych działalność gospodarczą oraz identyfikacja sygnałów ostrzegawczych i wskazywanie działąń za
      StPr/19/2360
      wynagrodzenie od 2 250 - 5 000 PLN