Kierownik kuchni

Miejsce pracy: Przebendowskiego 1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Kucharz oraz kierowanie pracą personelu Kuchni Głównej DPS. Docelowo umowa na czas nieokreślony. Do wynagrodzenia doliczany jest dodatek za wysługę lat.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: staż pracy minimum 4 lata
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie
    Adres: Przebendowskiego 1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 58 672-15-91
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-14 pon-pt
    Rehabilitacja pacjentów z bólem kręgosłupa i stawów.
    StPr/19/2391
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Praca na magazynie w hurtowni spożywczej. Praca w godz. 7-15.
    StPr/19/2388
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Sprzątanie klatek schodowych we wspólnotach mieszkaniowych na terenie Wejherowa. Wymagania: chęci do pracy,dyspozycyjność, mile widziane doświadczenie. Praca 3 dni w tygodniu.
    StPr/19/2362
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów, dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych, księgowanie rozliczeń między kosztowych, księgowanie wyciągów bankwoych, prowadzen
    StPr/19/2363
    wynagrodzenie od od 562 PLN

    •Realizowanie dostaw do klientów, •Dobra kondycja fizyczna, •Wysoka kultura osobista, •Dbanie o dobry stan techniczny pojazdu, •Dbanie o relacje z naszymi klientami - uśmiech na dzień dobry i pozytywn
    StPr/19/2342
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    Wprowadzanie danych do SIO, prowadzenie spraw związanych z SIO i RODO, prowadzenie ewidencji skłądników majątku szkoły.
    StPr/19/2346
    wynagrodzenie od 2 450 - 3 800 PLN

    Fryzjer damsko-męski. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie, profesjonalne podejście do klienta oraz wykonywania powierzonych zadań, wysoka kultura osobista. Pracodawca jest również zaint
    StPr/19/2357
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    - kierowanie Zespołem administarcji i kadr - projektowanie regulacji wewnętrznych dotyczących obszaru spraw organizacyjno-administracyjnych i kadr oraz dokonywanie ich okresowych przeglądów i aktualiz
    StPr/19/2359
    wynagrodzenie od 3 000 - 8 000 PLN

    - monitorowanie umów kredytowych - monitorowanie sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów Banku prowadzacych działalność gospodarczą oraz identyfikacja sygnałów ostrzegawczych i wskazywanie działąń za
    StPr/19/2360
    wynagrodzenie od 2 250 - 5 000 PLN

    OFERTA Z PROGRAMU ZATRUDNIENIE OSÓB DO 30 r.ż.! Prowadzenie ewidencji czasu pracy i harmonogramów pracy, przygotowywanie dokumentów do biura rachunkowego, rozmowy handlowe z kontrahentami, wypełnianie
    StPr/19/2353