Geodeta/ pomocnik

Miejsce pracy: 3 Maja 11/1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Pomiary w terenie i opracowanie dokumentów w biurze (mapy itp.). Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji. Docelowo umowa o pracę na czas określony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: geodezja lub pokrewne
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - obsługa komputera - mile widziane jakiekolwiek doświadczenie przy pracach terenowych i kameralnych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: GEOCENTRUM Jacek Kobiela
      Adres: 3 Maja 11/1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Jacek Kobiela
      Numer telefonu: 510-529-501, 698-694-057
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Sprzątanie klatek schodowych na terenie Wejherowa. Praca od godz. 07.00, ok. 5h.
      StPr/19/2566
      wynagrodzenie od od 16,7 PLN

      Sprzątanie klatek schodowych na terenie Redy. Praca od godz. 07.00, ok. 5h.
      StPr/19/2567

      Zapewnienie podstawowej opieki pielęgniarskiej osobom pozbawionym wolności.
      StPr/19/2561
      wynagrodzenie od od 725 PLN

      Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy w Areszcie Śledczym w Wejherowie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Data rozpoczęcia pracy do uzgodnienia.
      StPr/19/2562

      Przeprowadzanie i nagrywanie reportaży telewizyjnych.
      StPr/19/2554
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Przewożenie ładunków pojazdami firmy po krajach Niemcy, Holandia, Belgia z naczepą. Wyjazdy są w poniedziałki a powroty w piątki. Wymagania: wykształcenie zawodowe, staż pracy min 0,5 roku, komunikaty
      StPr/19/2546
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      Wspieranie rozwoju uczniów, pomaganie w rozwiązywaniu problemów pedagogiczno-wychowawczych. Moga aplikować osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
      StPr/19/2540
      wynagrodzenie od 2 450 - 4 500 PLN

      Samodzielny pracownik myjni samochodwej. Praca w godz. 9-17.
      StPr/19/2535
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Zgodnie ze stanowiskiem. Miejsce pracy : Wejherowo Kasy SKM
      StPr/19/2526

      Nauczyciel historii - prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych z uczniami. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie wg tabeli MEN. Niepełny wymiar etatu
      StPr/19/2528
      wynagrodzenie od od 1 129 PLN