Nauczyciel informatyki

Miejsce pracy: Sobieskiego 277C, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel informatyki - prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych z uczniami. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie wg tabeli MEN. Niepełny wymiar etatu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: -studia magisterskie w zakresie nauczanego przedmiotu lub studia magisterskie na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie nauczanego przedmiotu oraz przygotowanie pedagogiczne - kurs kwalifik
    Pracodawca: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 dla Niesłyszących i Słaboslyszących
    Adres: Sobieskiego 277C, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 58 672-23-41
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV bez zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych - do pobrania na stronie OSW w zakładce "O nas - RODO" - nie będą rozpatrywane
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7-15
    Sprzątanie klatek schodowych na terenie Wejherowa. Praca od godz. 07.00, ok. 5h.
    StPr/19/2566
    wynagrodzenie od od 16,7 PLN

    Sprzątanie klatek schodowych na terenie Redy. Praca od godz. 07.00, ok. 5h.
    StPr/19/2567

    Zapewnienie podstawowej opieki pielęgniarskiej osobom pozbawionym wolności.
    StPr/19/2561
    wynagrodzenie od od 725 PLN

    Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy w Areszcie Śledczym w Wejherowie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Data rozpoczęcia pracy do uzgodnienia.
    StPr/19/2562

    Przeprowadzanie i nagrywanie reportaży telewizyjnych.
    StPr/19/2554
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Przewożenie ładunków pojazdami firmy po krajach Niemcy, Holandia, Belgia z naczepą. Wyjazdy są w poniedziałki a powroty w piątki. Wymagania: wykształcenie zawodowe, staż pracy min 0,5 roku, komunikaty
    StPr/19/2546
    wynagrodzenie od od 2 450 PLN

    Wspieranie rozwoju uczniów, pomaganie w rozwiązywaniu problemów pedagogiczno-wychowawczych. Moga aplikować osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
    StPr/19/2540
    wynagrodzenie od 2 450 - 4 500 PLN

    Samodzielny pracownik myjni samochodwej. Praca w godz. 9-17.
    StPr/19/2535
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    Zgodnie ze stanowiskiem. Miejsce pracy : Wejherowo Kasy SKM
    StPr/19/2526

    Nauczyciel historii - prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych z uczniami. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie wg tabeli MEN. Niepełny wymiar etatu
    StPr/19/2528
    wynagrodzenie od od 1 129 PLN