Elektryk/ Elektromonter

Miejsce pracy: Myśliwska 3/1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Naprawy i montaż instalacji elektrycznych, elektromontaż.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.01.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • SEP do 1 kV
    • prawo jazdy kat B
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        • prawo jazdy kat. C
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: doświadczenie przy zakładaniu instalacji elektrycznych
          Pracodawca: ELEKTROPOWER - INSTALACJE ELEKTRYCZNE Waldemar Urbanowicz
          Adres: Myśliwska 3/1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 512-566-440
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon
          Wykonywanie instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych i napowietrznych średniego i niskiego napięcia. Docelowo u
          StPr/20/0091
          wynagrodzenie od 3 000 - 6 000 PLN

          Pomoc w wykonywaniu instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych i napowietrznych średniego i niskiego napięcia. Do
          StPr/20/0092
          wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

          Zgodnie z zawodem kucharz. Wynagrodzenie 2 700 zł brutto + dodatek stażowy.
          StPr/20/0084
          wynagrodzenie od od 2 700 PLN

          Zgodnie z zadaniami zawodowymi w zawodzie opiekun medyczny. Wynagrodzenie 2 650 zł brutto + dodatek stażowy.
          StPr/20/0085
          wynagrodzenie od od 2 650 PLN

          Wprowadzanie faktur zakupu, kosztowych oraz uzgadnianie faktur z rejestrami VAT, nadzór nad rozrachunkami z odbiorcami.
          StPr/20/0070
          wynagrodzenie od od 3 600 PLN

          Nauczyciel logopeda lub neurologopeda w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN wg stopnia awansu zawodowego.
          StPr/20/0071
          wynagrodzenie od od 2 782 PLN

          Nauczanie praktycznych przedmiotów zawodowych - pracownia montażu urządzeń i instalacji chłodniczych.
          StPr/20/0073
          wynagrodzenie od od 618 PLN

          Prace brukarskie przy układaniu kostki. Miejsce pracy Wejherowo ul. Tartaczna 28 oraz budowy w obrębie max 50 km.
          StPr/20/0061
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          Dowóz materiałów na plac budowy.
          StPr/20/0062

          Sprzątanie pokojów i części wspólnych w Holetu Olimp. Praca jednozmianowa w godz. 6-14.
          StPr/20/0055
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN