Elektromechanik urządzeń chłodniczych

Miejsce pracy: Gulgowskiego 7 A, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Montaż instalacji elektrycznych, montaż urządzeń i instalacji chłodniczej. Serwis/ konserwacja instalacji elektrycznych, serwis/ konserwacja urządzeń chłodniczych. Zatrudnienie luty / marzec 2020 r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • SEP do 1 kV
    • prawo jazdy kat B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: KRAREM ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY D. ROMAN KRAUSE
      Adres: Gulgowskiego 7 A, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 602-350-440
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Pomoc przy porządkowaniu listów, przesyłek i przekazów. Liczba godzin w tygodniu: 30-40. Praca w godz. 9-17.
      StPr/20/0383
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Praca w sklepie spożywczym. Wynagrodzenie zależne od umiejętności i kwalifikacji kandydatów. Praca na pełen etat. Zmianowość do uzgodnienia. Miejsce pracy: sieć sklepów SMAK - 1 z 5 punktów na tereni
      StPr/20/0384
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole. Wynagrodzenie wg Karty Nauczyciela.
      StPr/20/0385
      wynagrodzenie od od 2 782 PLN

      2Nauczyciel matematyki w szkole zawodowej. Wymagania: wykształcenie wyższe, kierunek nauczyciel matematyki, uprawnienia pedagogiczne. Wymiar czasu pracy 18/18. wynagrodzenia wg Karty Nauczyciela.
      StPr/20/0386

      Nauczyciel przedmiotów gastronomicznych. Wymiar etatu: 18/18.
      StPr/20/0387

      Nauczyciel języka angielskiego. Wymiar etatu: 9/18. Wynagrodzenie wg Karty Nauczyciela.
      StPr/20/0388
      wynagrodzenie od od 1 391 PLN

      Sprzątanie szkoły.
      StPr/20/0393
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Prowadzenie zajęć lekcyjnych z młodzieżą. Nauczany przedmiot- przedmoity zawodowe informatyczne w zakresie programowania. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy. Moga aplikować osoby z orzeczonym sto
      StPr/20/0380
      wynagrodzenie od 1 300 - 2 250 PLN

      Praca magazynowa, przyjmowanie i odbieranie paczek, wystawianie listów przewozowych, nadawanie paczek firmom spedycyjnym.
      StPr/20/0296
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Rozmowa z potencjalnym klientem, sprzedaż stolarki okiennej i drzwiowej, wysyłanie zamówień, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, obsługa komputera, odbieranie e-maili, telefonów.
      StPr/20/0302