Nauczyciel do kierunku kształcenia "Monter zabudowy i prac wykończeniowych w bud

Miejsce pracy: Sobieskiego 277C, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel do kierunku kształcenia "Monter zabudowy i prac wykończeniowych w budownictwie" przedmioty: rysunek budowlany, technologia robót wykończeniowych. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN wg stopnia awansu zawodowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 29.06.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: studia magisterskie w zakresie nauczanego przedmiotu oraz przygotowanie pedagogiczne i surdopedagogika lub studia magisterskie na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie nauczanego przedmiotu oraz przygotowanie pedagogiczne i surdopedagogika
    Pracodawca: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 dla Niesłyszących i Słaboslyszących
    Adres: Sobieskiego 277C, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 58 672 23 41
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV bez zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych - do pobrania na stronie OSW w zakładce "O nas - RODO" - nie będą rozpatrywane
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7-15
    Przyjmowanie wniosków i kompletowanie dokumentacji w zakresie świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz świadczeń wychowawczych. Obsługa korespondencji wychodzącej. Opracowywanie pism związanych ze współpracą z innymi urzędami. Archiwizacja dokumentacji. Obsługa urządzeń biurowych. Pozostałe zadania zlecone przez przełożonych.
    StPr/20/1200
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    Fakturowanie, wysyłka towaru do klienta, przygotowanie paczek dla firm kurierskich.
    StPr/20/1201
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Przyjmowanie towarów na magazyn, składowanie towarów z zachowaniem określonego systemu identyfikacji, wydawanie i kompletowanie towaru, wykonywanie odbioru ilościowego i jakościowego towaru.
    StPr/20/1182

    - nadzór w zakresie właściwego stosowania materiałów używanych przy realizacji robót; - udzielanie informacji wykonawcom obót ziemnych o uzbrojeniu terenu; - przestrzeganie terminów gwarancyjnych; - nadzór nad terminowym wykonaniem zadań wynikających z rocznego planu remontów nieruchomości; - koordynowanie robót budowlanych
    StPr/20/1183
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    - dbanie o właściwe zabezpieczenie zbrojenia - systematyczna kontrola stanów magazynowych pod względem ilościowym i jakościowym - prowadzenie ewidencji magazynowej - dbanie o wzorowy porządek w przydzielonym magazynie - zapobieganie powstawania strat - znajomość zasad ruchu pojazdu w wojsku i obowiązków dysponenta pojazdów
    StPr/20/1187
    wynagrodzenie od od 2 770 PLN

    Dbanie o czystość kuchni, obróbka wstepna surowców, przygotowanie dań regionalnych, sporządzanie listy zaopatrzenia, odbieranie zamówień, planowanie produkcji. Okres próbny umowa zlecenie, nastęonie umowa o pracę na czas nieokreślony. Praca wg grafiku w godz. 9-19.
    StPr/20/1188
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Gotowanie, sprzątanie, obieranie i szatkowanie warzyw. Okres próbny umowa zlecenie, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony. Praca wg grafiku w godz. 9-19.
    StPr/20/1190

    Nauczyciel wychowania fizycznego w placówce kształcenia specjalnego na podstawie Karty Nauczyciela. Wynagrodzenie zgodne z tabelą MEN. Wymiar czasu pracy: 18/18.
    StPr/20/1164
    wynagrodzenie od od 2 720 PLN

    Nauczyciel biologii i chemi w placówce kształcenia specjalnego na podstawie Karty Nauczyciela. Wynagrodzenie zgodne z tabelą MEN. Wymiar czasu pracy: 18/18.
    StPr/20/1168

    Praca na stanowisku nauczyciel przedszkola. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od kwalifikacji i umiejętności kandydata. Praca wg grafiku, przedszkole czynne w godz. 6-17.
    StPr/20/1172
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN