Kierowca karetki

Nr oferty: StPr/20/4113Dodane przez: Gdański Urząd Pracy

Miejsce pracy: Inwalidów Wojennych 1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Transport sanitarny, kierowanie pojazdem uprzywilejowanym.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 20.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17,6 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • Zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku kierowcy, mile widziane doświadczenie w transporcie medycznym i znajomość topografii obsługiwanych terenów. Zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym (warunek konieczny). Pracodawca oferuje kartę sportową na preferencyjnych warunkach, do realizacji w całej Polsce oraz ubezpieczenie grupowe. Praca na dwie zmiany od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 7-19, 19-7 (wg grafiku ustalonego z pracodawcą). Miejsce pracy Wejherowo.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Falck Medycyna Sp. z o.o.
      Adres: Obozowa 20, 00-838 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Falck Medycyna
      Numer telefonu: 510202182
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: .
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      prowadzenie spraw kadrowo- płacowych
      StPr/20/1153
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Weryfikacja różnic inwentaryzacyjnych, przeprowadzanie inwentaryzacji metodą spisu z natury.
      StPr/20/1310
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Praca w sklepie spożywczym. Wynagrodzenie zależne od umiejętności i kwalifikacji kandydatów. Praca na pełen etat. Zmianowość do uzgodnienia. Miejsce pracy: sieć sklepów SMAK - 1 z 5 punktów na terenie Wejherowa do wyboru. Praca wg grafiku w godz. 7-21 lub 8-22
      StPr/20/1298

      Opieka pielęgnacyjna, usługi w gospodarstwie domowym, usługi opiekuńcze. Pracodawca na początek proponuje umowę zlecenie, a w dalszej kolejności umowę o pracę. Wynagrodzenie w całości do uzgodnienia w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata. Miejsce wykonywania pracy - praca w terenie, głównie u klienta w domu.
      StPr/20/1299
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Rozładunek i załadunek towarów, wystawianie dokumentów handlowych. Wysokość wynagrodzenia podstawa + premia. Praca wg grafiku, większość to zmiany popołudniowe, nocne.
      StPr/20/1295
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      Prowadzenie zajęć w różnych grupach wiekowych - prowadzenie dokumentacji.
      StPr/20/1274
      wynagrodzenie od od 48 PLN

      StPr/20/1275

      Utrzymanie ładu i porządku w szkole, utrzymanie w czystości i porządku przydzielonych pomieszczeń (zgodnie z przydziałem metrażu) oraz znajdujących się w nich sprzętów i urządzeń zgodnie z wymogami higieny, piecza nad bezpieczeństwem budynku i sprzętu szkolnego oraz nad urządzeniami instalacyjnymi, prace związane z utrzymaniem terenów zielonych. Wynagrodzenie zasadnicze 2 600 zł brutto + dodatek za wysługę lat.
      StPr/20/1262

      Utrzymanie ładu i porządku w szkole, utrzymanie w czystości i porządku przydzielonych pomieszczeń (zgodnie z przydziałem metrażu) oraz znajdujących się w nich sprzętów i urządzeń zgodnie z wymogami higieny, piecza nad bezpieczeństwem budynku i sprzętu szkolnego oraz nad urządzeniami instalacyjnymi, prace związane z utrzymaniem terenów zielonych. Wynagrodzenie zasadnicze 1 300 zł brutto + dodatek za wysługę lat. Praca na 1/2 etatu.
      StPr/20/1264

      ZGODNY Z PROGRAMEM PRAKTYK ZAWODOWYCH
      75/7/2020
      wynagrodzenie od od 246,58 PLN