Referent ds. inwentaryzacji

Miejsce pracy: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Weryfikacja różnic inwentaryzacyjnych, przeprowadzanie inwentaryzacji metodą spisu z natury.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - znajomość pakietu MS office, obsługa sprzętu komputerowego,znajomość ustawy o rachunkowości w zakresie inwentaryzacji.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: 18 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
    Adres: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 261-251-595
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    prowadzenie spraw kadrowo- płacowych
    StPr/20/1153
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Weryfikacja różnic inwentaryzacyjnych, przeprowadzanie inwentaryzacji metodą spisu z natury.
    StPr/20/1310
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Praca w sklepie spożywczym. Wynagrodzenie zależne od umiejętności i kwalifikacji kandydatów. Praca na pełen etat. Zmianowość do uzgodnienia. Miejsce pracy: sieć sklepów SMAK - 1 z 5 punktów na terenie Wejherowa do wyboru. Praca wg grafiku w godz. 7-21 lub 8-22
    StPr/20/1298

    Opieka pielęgnacyjna, usługi w gospodarstwie domowym, usługi opiekuńcze. Pracodawca na początek proponuje umowę zlecenie, a w dalszej kolejności umowę o pracę. Wynagrodzenie w całości do uzgodnienia w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata. Miejsce wykonywania pracy - praca w terenie, głównie u klienta w domu.
    StPr/20/1299
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    Rozładunek i załadunek towarów, wystawianie dokumentów handlowych. Wysokość wynagrodzenia podstawa + premia. Praca wg grafiku, większość to zmiany popołudniowe, nocne.
    StPr/20/1295
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Prowadzenie zajęć w różnych grupach wiekowych - prowadzenie dokumentacji.
    StPr/20/1274
    wynagrodzenie od od 48 PLN

    StPr/20/1275

    Utrzymanie ładu i porządku w szkole, utrzymanie w czystości i porządku przydzielonych pomieszczeń (zgodnie z przydziałem metrażu) oraz znajdujących się w nich sprzętów i urządzeń zgodnie z wymogami higieny, piecza nad bezpieczeństwem budynku i sprzętu szkolnego oraz nad urządzeniami instalacyjnymi, prace związane z utrzymaniem terenów zielonych. Wynagrodzenie zasadnicze 2 600 zł brutto + dodatek za wysługę lat.
    StPr/20/1262

    Utrzymanie ładu i porządku w szkole, utrzymanie w czystości i porządku przydzielonych pomieszczeń (zgodnie z przydziałem metrażu) oraz znajdujących się w nich sprzętów i urządzeń zgodnie z wymogami higieny, piecza nad bezpieczeństwem budynku i sprzętu szkolnego oraz nad urządzeniami instalacyjnymi, prace związane z utrzymaniem terenów zielonych. Wynagrodzenie zasadnicze 1 300 zł brutto + dodatek za wysługę lat. Praca na 1/2 etatu.
    StPr/20/1264

    ZGODNY Z PROGRAMEM PRAKTYK ZAWODOWYCH
    75/7/2020
    wynagrodzenie od od 246,58 PLN