Inspektor technicznego utrzymania nieruchomości

Miejsce pracy: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - nadzór w zakresie właściwego stosowania materiałów używanych przy realizacji robót; - udzielanie informacji wykonawcom obót ziemnych o uzbrojeniu terenu; - przestrzeganie terminów gwarancyjnych; - nadzór nad terminowym wykonaniem zadań wynikających z rocznego planu remontów nieruchomości; - koordynowanie robót budowlanych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • znajomość pakietu MS OFFICE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - 3 lata na stanowisku Inspektora TUN - uprawnienia w zakresie konstrukcyjno-budowlanym - preferowane umiejętności kosztorysowania w programie Norma-Pro
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: 18 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
      Adres: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 261-251-595
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Kompletowanie produktów, pakowanie paczek,rozkładanie towaru, prace porządkowe na magazynie.
      StPr/20/1090
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 100 PLN

      Określony w programie stażu.
      StPr/20/1672
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Prowadzenie służbowego samochodu osobowego, prace konserwacyjne na terenie DPS. Możliwość kontynuacji umowy na czas nieokreślony. Wynagrodzenie podstawa + dodatek stażowy.
      StPr/20/1681
      wynagrodzenie od od 1 325 PLN

      Sprzedaż kwiatów, układanie towaru, sprzątanie, sporządzanie bukietów, aranżacji, obsługa klientów. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od umiejętności.
      StPr/20/1659
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Nauczyciel logopeda w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN wg stopnia awansu zawodowego.
      StPr/20/1661
      wynagrodzenie od od 2 782 PLN

      Projektowanie konstrukcji stalowych, kierowanie i organizowanie pracy linii produkcyjnej. Technolog - konstruktor z możliwością objęcia stanowiska - Prezesa Zarządu.
      StPr/20/1666
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      Montaż i demontaż rusztowań.
      StPr/20/1663
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Konkurs na stanowisko specjalista ds. kadr i płac Pełna treść ogłoszenia: https://wejherowo-elektryk.pl/wp-content/uploads/2020/09/S22BW-820091510240.pdf
      StPr/20/1653
      wynagrodzenie od 2 800 - 4 500 PLN

      Zapoznanie się z przepisami BHP; podstawy prawa budowlanego; kompletowanie projektów budowlanych; nauka podstaw projektowania; redagowanie i nadawanie pism urzędowych.
      StPr/20/1650

      Prace ziemne na budowie.
      StPr/20.0788
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN