POMOCNIK BRUKARZA

Nr oferty: StPr/20.0789Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Miejsce pracy: Tartaczna 28, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prace brukarskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma "G.M.M." Marzena Gaffka
    Adres: Tyłowo- Dąbrowa 28, 84-106 Leśniewo, powiat: pucki, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Mirosław Gaffka
    Numer telefonu: 600125901
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7:00-7:30
    Kompletowanie produktów, pakowanie paczek,rozkładanie towaru, prace porządkowe na magazynie.
    StPr/20/1090
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 100 PLN

    Określony w programie stażu.
    StPr/20/1672
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Prowadzenie służbowego samochodu osobowego, prace konserwacyjne na terenie DPS. Możliwość kontynuacji umowy na czas nieokreślony. Wynagrodzenie podstawa + dodatek stażowy.
    StPr/20/1681
    wynagrodzenie od od 1 325 PLN

    Sprzedaż kwiatów, układanie towaru, sprzątanie, sporządzanie bukietów, aranżacji, obsługa klientów. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od umiejętności.
    StPr/20/1659
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Nauczyciel logopeda w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN wg stopnia awansu zawodowego.
    StPr/20/1661
    wynagrodzenie od od 2 782 PLN

    Projektowanie konstrukcji stalowych, kierowanie i organizowanie pracy linii produkcyjnej. Technolog - konstruktor z możliwością objęcia stanowiska - Prezesa Zarządu.
    StPr/20/1666
    wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

    Montaż i demontaż rusztowań.
    StPr/20/1663
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Konkurs na stanowisko specjalista ds. kadr i płac Pełna treść ogłoszenia: https://wejherowo-elektryk.pl/wp-content/uploads/2020/09/S22BW-820091510240.pdf
    StPr/20/1653
    wynagrodzenie od 2 800 - 4 500 PLN

    Zapoznanie się z przepisami BHP; podstawy prawa budowlanego; kompletowanie projektów budowlanych; nauka podstaw projektowania; redagowanie i nadawanie pism urzędowych.
    StPr/20/1650

    Prace ziemne na budowie.
    StPr/20.0788
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN