Kierowca kat. C

Miejsce pracy: Budowlanych 25, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Kierowanie pojazdem ciężarowym typu wywrotka ( powiat wejherowski).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
    • średnie ogólnokształcące
      Pracodawca: Usługi Ogólnosprzętowo-Transportowe, Roboty Drogowe, Żwirownia Teresa Groth
      Adres: Leśna 4, 84-239 Bolszewo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 508-078-790
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Staż dla osób do 30 roku życia - wprowadzanie danych osoboiwych do komputera - wprowadzanie danych ksiegowych - nauka sporządzania pism i korespondencji - przygotowanie sprawozdań i dokumentacji pracowniczej
      StPr/20/1932
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Kierowanie pojazdem ciężarowym typu wywrotka ( powiat wejherowski).
      StPr/20/1936
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą. Praca w kraju oraz wyjazdy na tereny Unii Europejskiej - Niemcy, Francja. Wynagrodzenie: podstawa + dieta za każdy dzień spędzony za granicą (50 Euro/dzień).
      StPr/20/1923
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Wykonywanie instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych napowietrznych średniego i niskiego napięcia. PRACODAWCA OFERUJE/ GWARANTUJE 1. Praca tylko na terenie Trójmiasta 2. Dowóz pracowników na budowę oraz z budowy 3. Odzież roboczą 4. Niezbędna narzędzia do pracy 5. Dla chętnych możliwośc pracy na akord 6. Praca od poniedziałku do piątku 7. Dodatek pieniężny dla kierowcy - doliczany do stawki dziennej w miesięcznym okresie rozliczeniowym 8. Po okresie próbnym dodatkowe ubezpieczenie grupowe
      StPr/20/1921
      wynagrodzenie od od 17,83 PLN

      Obsługa programów komputerowych, udzielanie informacji właścicielom o administrowanych nieruchomościach, przegląd administrowanych nieruchomości.
      StPr/20/1841

      Klejenie pianek do mebli tapicerowanych, nabijanie zaczepów, wykrajanie.
      StPr/20/1864

      Praca zgodnie z zadaniami zawodowymi w zawodzie pomoc kuchenna.Wynagrodzenie podstawa + dodatek stażowy.
      StPr/20/1820

      Praca ratownika na pływalni.
      StPr/20/1827
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      - rozdrabnianie warzyw i przygotowywanie ich do obróbki - obsługa maszyn i urządzeń kuchennych - porcjowanie mięsa i przygotowanie do obróbki - smażenie, duszenie, gotowanie, przygotowanie potraw - wydawanie posiłków - zmywanie, wyparzanie naczyń - zapoznanie z przepisami BHP na stanowisku pracy - zapoznanie się i dbałość o wymogi sanitarne
      StPr/20/1829

      Mgr pielęgniarstwa - nie wymaga dodatkowych kwalifikacji. Licencjat pielęgniarstwa i wykształcenie średnie pielęgniarskie wymaga kursu kwalifikacyjnego dla pielęgniarek środowiskowych szkolnych
      StPr/20/1837
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN