Pielęgniarka

Miejsce pracy: Przebendowskiego 1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Zgodnie z wymaganiami określonymi w zawodzie pielęgniarki. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością kontynuacji zatrudnienia. Wynagrodzenie: 3200 zł + dodatek stażowy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Ważne prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie
    Adres: Przebendowskiego 1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 58 672-15-91
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 9-14
    Wymaganie konieczne: Prawo jazdy kat. B Oferta również dla osób bez doświadczenia - pracodawca zapewnia profesjonalne szkolenie z zakresu branży, oferta skierowana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Obsługa ręcznej myjni samochodowej. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Mile widziane również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Tryb pracy 8- godzinny.
    StPr/21/0090
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

    układanie płytek na klatce schodowej
    StPr/21/0085
    wynagrodzenie od od 23 PLN

    szpachlowanie klatek schodowych
    StPr/21/0086
    wynagrodzenie od od 21 PLN

    Dbanie o ład i porządek na hali produkcyjnej, rozładunek, załadunek, przyjęcie towaru.
    StPr/21/0087
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Tapicerowanie mebli Wynagrodzenie do uzgodnienia uzależnione od umiejętności i kwalifikacji
    StPr/21/0088
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Nauczyciel matematyki - surdopedagog. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN.
    StPr/21/0069
    wynagrodzenie od od 2 949 PLN

    Psycholog w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN wg stopnia awansu zawodowego.
    StPr/21/0070

    Pakowanie pudełek z żywnością, drobne prace pomocnicze w kuchni, dbałość o czystość miejsca pracy
    StPr/21/0298
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    - prowadzenie ewidencji sprzętu lotniskowego, ewidencja - zbieranie potrzeb w zakresie sprzętu lotniskowego - organizowanie i realizacja napraw bieżących - organizowanie obsług technicznych sprzętu lotniskowego - nadzór nad planowanymi środkami finansowymi na zabezpieczenie zadań związanych z eksploatacją sprzętu, systemów lotniskowych i materiałów
    StPr/21/0064
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    Oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych. Godziny pracy do uzgodnienia. Praca w godz. 6-13.
    StPr/21/0055
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN