Psycholog

Miejsce pracy: Chopina 15, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca z dzieckiem niepełnosprawnym, pisanie planów terapeutycznych, dbałość o czystość miejsca pracy, dbałość o higienę podopiecznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : praca z dziećmi
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Fundacja Uśmiech Dziecka
    Adres: Chopina 15, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Praca magazyniera w hurtowni w systemie tradycyjnym.
    StPr/21/0373
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    - wysyłanie i sortowanie korespondencji wychodzącej i przychodzącej - ekspediowanie poczty do Sądu, Aresztu oraz Policji - odkładanie zwrotek oraz sprawdzanie prawomocności - sporządzanie wykazów poczty przychodzącej i wychodzącej - odbieranie telefonów, udzielanie niektórych informacji petentom zleconych przez kierownika sekretariatu - zakładanie i zszywanie okłądek postępowań karnych - animizacja akt - archiwizacja akt - praca w systemie Informatycznym Prokuratury SIP Libra 2,5 - redagowanie zleconych pism
    StPr/21/0375

    Wykonywanie instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych napowietrznych średniego i niskiego napięcia. PRACODAWCA OFERUJE/ GWARANTUJE 1. Praca tylko na terenie Trójmiasta 2. Dowóz pracowników na budowę oraz z budowy 3. Odzież roboczą 4. Niezbędna narzędzia do pracy 5. Dla chętnych możliwośc pracy na akord 6. Praca od poniedziałku do piątku 7. Dodatek pieniężny dla kierowcy - doliczany do stawki dziennej w miesięcznym okresie rozliczeniowym 8. Dodatkowe ubezpieczenie grupowe. 9. Umowa o pracę na czas określony i stały.
    StPr/21/0361
    wynagrodzenie od od 18,33 PLN

    Rehabilitacja dzieci
    StPr/21/0340
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Praca z dzieckiem niepełnosprawnym, pisanie planów terapeutycznych, dbałość o czystość miejsca pracy, dbałość o higienę podopiecznych.
    StPr/21/0341
    wynagrodzenie od od 3 120 PLN

    Dbanie o ład i porządek na hali produkcyjnej, rozładunek, załadunek, przyjęcie towaru.
    StPr/21/0345
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    -praca ze słuchaczami kursu florystycznego
    StPr/21/0346
    wynagrodzenie od od 1 975,16 PLN

    Prowadzenie sklepu, weryfikacja dostaw, tworzenie grafiku, rozliczanie pracowników wg harmonogramu pracy, zamówienia towaru, przygotowywanie towaru do sprzedaży. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.
    StPr/21/0332
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych.
    StPr/21/0300

    - organizowanie szkoleń dla rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich - prowadzenie działalności w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie sporządzania dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o przyznanie pomocy finansowej lub współfinansowanej ze śrdków pochodzących z funduszy Unii Europejskiej lub innych instytucji krajowych lub zagranicznych - wypełnianie wniosków lub innych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o przyzannie pomocy finansowej lub współfinansowanej ze środków pochodzących z funduszy Unii Europejskiej lub innych instytucji krajowych i zagranicznych - organizacja wystaw - organizacja pokazów i innych przedsięwzięć upowszechniających wiedzę rolniczą, nowe technologie produkcji i promujących produkty i wyroby przetwórstwa rolno-spożywczego - udział w przedsięwzięciach lokalnych, służących rozwojowi rolnictwa i obszarów wiejskich
    StPr/21/0303