Elektromonter

Miejsce pracy: Wejherowska 3, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: • Organizowanie własnego stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów bhp, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska oraz zasad ergonomii. • Eliminowanie zagrożeń porażeniowych. • Wykonywanie różnego typu instalacji elektrycznych w budynkach od przyłączy: kucie bruzd w ścianach, przebijanie otworów w stropach, układanie i łączenie przewodów zgodnie z dokumentacją techniczną. • Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych instalacji elektrycznych, a także dobieranie odpowiednich przekrojów i typów przewodów przy przebudowie instalacji, instalowaniu dodatkowych punktów zasilania odbiorników typu siłowego i oświetleniowego. • Diagnozowanie stanu technicznego instalacji elektrycznych na podstawie oględzin i pomiarów rezystancji, uziemień, rezystancji liniowych oraz skuteczności ochrony przeciw
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 06.04.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
    Uprawnienia:
    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz duża elastyczność;
    • prawo jazdy kat B
    • czytanie schematów elektrycznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: staż pracy 2 lata
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE" Mariusz Reinke
      Adres: Wejherowska 3, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Mariusz Reinke
      Numer telefonu: 698-714-006
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Montaż i uruchomienie instalacji elektrycznych, obsługa urządzeń i sieci elektroenergetycznych, montaż konstrukcji pod okablowanie, wykonywanie instalacji odgromowych itp.
      StPr/21/0747
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Wykonywanie pomiarów elektrycznych
      StPr/21/0748

      Strzyżenie damsko - męskie. Docelowo umowa na czas nieokreślony. Praca jednozmianowa w godz: 10-18. Wynagrodzenie podstawa + % od utargu.
      StPr/21/0753

      - samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac - dokonywanie potrąceń komorniczych - naliczanie podatku od wynagrodzeń PIT 4, sporządzanie deklaracji podatkowych dla wszystkich pracowników Spółki (PIT 11) - obliczanie wynagrodzeń chorobowych oraz zasiłków oraz prowadzenie kartotek zasiłkowych - wnioski o świadczenia rehabilitacyjne oraz o rentę i emeryturę (do ZUS) - obsługa programu Płatnik - zgłoszenia, wyrejestrowania, dokumenty rozliczeniowe (sporządzanie oraz wysyłka) - sporządzanie i prowadzenie pełnych rozliczeń i raportowania do ZUS, US, PPK, GUS - merytoryczne wsparcie dla pracowników w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz podatków - obsługa PPK - obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw płacowych - przygotowanie raportów zbiorczych/ zarządczych na potrzeby księgowości i zarządu
      StPr/21/0741
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      1. Prowadzenie i obsługa sekretariatu 2. Przyjmowanie i rozdzielanie korespondencji 3. Rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej 4. prowadzenie ewidencji delegacji służbowych (...) Pełna treść ogłoszenia o naborze na stronie BIP Ośrodka
      StPr/21/0742

      1. Ustalanie stanu zatrudnienia wg osób i etatów 2. Ustalanie listy emerytów i rencistów, byłych pracowników OSW 3. Kontrola urlopów wypoczynkowych, opieki nad dzieckiem do 14 roku życia, urlopów uzupełniających wykorzystanych i należnych 4. Kontrola badań lekarskich wstepnych i okresowych oraz szkoleń BHP (...) Pełna treść ogłoszenia o naborze na stronie BIP Ośrodka
      StPr/21/0743

      Wykonywanie instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych napowietrznych średniego i niskiego napięcia. PRACODAWCA OFERUJE/ GWARANTUJE 1. Praca tylko na terenie Trójmiasta 2. Dowóz pracowników na budowę oraz z budowy 3. Odzież roboczą 4. Niezbędna narzędzia do pracy 5. Dla chętnych możliwośc pracy na akord 6. Praca od poniedziałku do piątku 7. Dodatek pieniężny dla kierowcy - doliczany do stawki dziennej w miesięcznym okresie rozliczeniowym 8. Dodatkowe ubezpieczenie grupowe. 9. Umowa o pracę na czas określony i stały.
      StPr/21/0729
      wynagrodzenie od od 18,33 PLN

      Poszukiwanie zleceń, poszukiwanie kontrahentów z zagranicy oraz w kraju. Praca polegająca w dużej mierze na rozmowach telefonicznych. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Preferowana forma pierwszego kontaktu z pracodawcą telefoniczna. Pracodawca oferuje dodatkowo do wynagrodzenia system premiowy.
      StPr/21/0730

      Sprzedaż kwiatów, układanie towaru, sprzątanie, sporządzanie bukietów, aranżacji, obsługa klientów. Praca w godz. 8-14, 14-21 lub 8-21 i dzień wolny.
      StPr/21/0732

      Praca przy dociepleniach, elewacje. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Praca w terenie, powiat wejherowski i Trójmiasto.
      StPr/21/0721