Pracownik serwisu / obsługi klienta

Miejsce pracy: Przemysłowa 1b, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn kuchennych typu: frytkownica, smażalnica. obsługa kasy - przewidziane jest szkolenie 3 dniowe. Wymagana jest książeczka sanepidowska.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 30.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania: Ryczałtowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • dokładność
    • Komunikatywność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Wentica Tomasz Manowski (United Chicken)
      Adres: Przemysłowa 1b, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Tomek Manowski
      Numer telefonu: 668 489 419
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych, prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy, nadzór nad jakością wykonanych robót.
      StPr/21/1259
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Strzyżenie męskie oraz trymowanie brody
      StPr/21/1281
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Praca w sklepie spożywczym. Wynagrodzenie zależne od umiejętności i kwalifikacji kandydatów. Praca na pełen etat. Zmianowość do uzgodnienia. Miejsce pracy: sieć sklepów SMAK - 1 z 4 punktów na terenie Wejherowa do wyboru. Praca wg grafiku w godz. 7-21 lub 8-22.
      StPr/21/1255
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Przeprowadzanie inwentaryzacji metodą spisu z natury, prowadzenie dokumentacji, sporządzanie sprawozdań, terminowe przekazywanie do odpowiednich służb kompletnych, sprawdzonych dokumentów.
      StPr/21/1247

      Prawidłowe sporządzanie dokumentacji przychodowej i rozchodowej materiałów, towarów i środków trwałych, przygotowywanie dokumentacji przetargowej na zakup wyposażenia, sporządzanie projektów umów i zamówień.
      StPr/21/1248

      Rozładunek i załadunek towarów, wystawianie dokumentów handlowych. Praca głównie w godzinach nocnych.
      StPr/21/1249
      wynagrodzenie od od 3 421,9 PLN

      Wymaganie konieczne: Prawo jazdy kat. B Oferta również dla osób bez doświadczenia - pracodawca zapewnia profesjonalne szkolenie z zakresu branży, oferta skierowana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Obsługa ręcznej myjni samochodowej. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Mile widziane również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Tryb pracy 8- godzinny.
      StPr/21/1227
      wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN

      Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, surdopedagog. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi. Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem MEN.
      StPr/21/1241
      wynagrodzenie od od 2 949 PLN

      Praca w żłobku, czynnosci związane z podawaniem posiłków, czynności porządkowe i higieniczne, prowadzenie zajęć rozwijających i twórczych z dziećmi, opieka nad dziećmi.
      StPr/21/1207
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Przygotowywanie dań w barze: kebab, dania obiadowe. Praca wg grafiku w godz. 10-21. Okres próbny umowa zlecenie, następnie umowa o pracę.
      StPr/21/1213
      wynagrodzenie od od 18,3 do 20 PLN