Księgowy

Miejsce pracy: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Sporządzanie i księgowanie list wynagrodzeń oraz dodatkowych należności pracowników. Prowadzenie rozliczeń podatkowych pracowników, naliczanie i księgowanie wynagrodzeń chorobowych i zasiłków ZUS na listach płac, prowadzenie rejestru wystawianych zaświadczeń.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.10.2021
Wymagania konieczne
  • średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: rachunkowość, finanse
    Uprawnienia:
    • znajomość pakietu MS OFFICE
      Wymagania dodatkowe
      • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość/finanse
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: 3 lata stażu pracy w przypadku wykształcenia średniego / 1 rok stażu pracy -wykształcenie wyższe, mile widziana praca w systemie Symfonia, płatnik, ZUS.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: 18 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
        Adres: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 261-251-595
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Praca biurowa w Wydziale Organizacyjnym.
        StPr/21/2015
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        Prace biurowe.
        StPr/21/2019

        Prace remontowo-budowlane związane z infrastrukturą Orange, studnie kablowe głównie wymiana ram i pokryw, murowanie ściuan studni kablowych, utrzymanie w sprawności telekomunikacyjnych sieci kablowych, usuwanie awarii.
        StPr/21/2025
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Wykonywanie obiektów infrastruktury telekomunikacyjnej, wykonywanie instalacji w technologii FTTH, wykonywanie pomiarów budowlanych instalacji, prace konserwacyjne.
        StPr/21/2026

        Nauczyciel matematyki.
        StPr/21/2008
        wynagrodzenie od od 1 500 PLN

        Praca na stanowisku magazyniera w dziale administracyjno-gospodarczym w DPS, przyjmowanie, wydawanie zapasów, prowadzenie dokumentacji magazynowej.
        StPr/21/2002
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        Podstawowa opieka psychologiczna dla osób pozbawionych wolności.
        StPr/21/1990
        wynagrodzenie od od 30 PLN

        Pomoc w przygotowywaniu posiłków typu kebab.
        StPr/21/1992

        Obsługa urządzenia do automatycznego rozkroju.
        StPr/21/1979

        Prace wykończeniowe, elewacje, kafelkowanie, dachy, szpachlowanie i malowanie wnętrz. Miejsce pracy: głównie Trójmiasto. Pracodawca zapewnia transport pracowników do pracy z Wejherowa.
        StPr/21/1981
        wynagrodzenie od od 2 800 do 4 000 PLN