Elektryk/ elektromonter

Miejsce pracy: I Brygady Pancernej WP 76, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych, wykonywanie linii energetycznych kablowych napowietrznych średniego i niskiego napięcia. PRACODAWCA OFERUJE/ GWARANTUJE 1. Praca tylko na terenie Trójmiasta 2. Dowóz pracowników na budowę oraz z budowy 3. Odzież roboczą 4. Niezbędna narzędzia do pracy 5. Dla chętnych możliwośc pracy na akord 6. Praca od poniedziałku do piątku 7. Dodatek pieniężny dla kierowcy - doliczany do stawki dziennej w miesięcznym okresie rozliczeniowym 8. Dodatkowe ubezpieczenie grupowe. 9. Umowa o pracę na czas określony i stały.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 do 7 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania dodatkowe
    • zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: elektryk, technik elektryk
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie min. 1 rok jako elektryk lub pomocnik elektryka, elektromonter, dyscyplina pracy - punktualność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej, mile widziane aktualne uprawnienia SEP oraz prawo jazdy kat.B.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PHU "EL-FORTE" s.c. Z. Pliszka & S. Miotk
      Adres: I Brygady Pancernej WP 76, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: inny - Spotkanie rekrutacyjne w siedzibie PUP Wejherowo 09.11.2021 godz. 9.30 zapisy: 58 677-63-07/09
      1. Przyjmowanie listów i innej korespondencji PZSP i jej rozdzielanie wg wskazań dyrektora 2. Przedkładanie dyrektorowi korespondencji przychodzącej do wglądu, a wychodzącej do podpisu. 3. Rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących, prawidłowe ich segregowanie i zgodnie z obowiązującymi przepisami przechowywanie. (...)
      StPr/21/2336
      wynagrodzenie od od 3 200 do 4 000 PLN

      Murowanie pieca odlewniczego z wyrobow szamotowych
      StPr/21/2337
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Układanie nawierzchni z kostki brukowej lub płyt betonowych, a także jej naprawa i konserwacja. Do zadań należy też rozbieranie starej nawierzchni oraz wstępne przygotowywanie podłoża. Praca w terenie (powiat wejherowski, Trójmiasto), pracodawca zapewnia dojazd z Wejherowa do miejsca pracy.
      StPr/21/2316
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Prace ogólnobudowlane - stany surowe oraz prace wykończeniowe, prace pomocnicze na budowie. Praca w terenie (powiat wejherowski, Trójmiasto), pracodawca zapewnia dojazd z Wejherowa do miejsca pracy.
      StPr/21/2317

      Wykonywanie robót budowlanych.Praca jednozmianowa w godz. 7-15. Praca w terenie.
      StPr/21/2328
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Sprzątanie terenów zewnętrznych, grabienie, koszenie itp. Praca w godz. 6-13.
      StPr/21/2329
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Wsparcie administracji.
      StPr/21/2306
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Montaż i demontaż rusztowań.
      StPr/21/2308
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Naprawa samochodów osobowych. Praca od pon do pt, w godz. 8-16. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.
      StPr/21/2284
      wynagrodzenie od od 4 130 PLN

      Dowóz materiałów na budowę. Miejsce pracy Wejherowo ul. Tartaczna 28 oraz budowy w obrębie do 50 km.
      StPr/21/2278
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN