Sprzątaczka/Sprzątacz

Miejsce pracy: JANA III SOBIESKIEGO 227/40, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Zamiatanie, mycie, dezynfekcja, odkurzanie pomieszczeń, utrzymanie stanu sanitarno- higienicznego, dbanie o ogólny wygląd pomieszczeń
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 03.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Kopeika sp. z o.o.
    Adres: JANA III SOBIESKIEGO 227/40, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorsk
    Osoba do kontaktu: Rostyslav Kopeika
    Numer telefonu: 576542851
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    1. Przyjmowanie listów i innej korespondencji PZSP i jej rozdzielanie wg wskazań dyrektora 2. Przedkładanie dyrektorowi korespondencji przychodzącej do wglądu, a wychodzącej do podpisu. 3. Rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących, prawidłowe ich segregowanie i zgodnie z obowiązującymi przepisami przechowywanie. (...)
    StPr/21/2336
    wynagrodzenie od od 3 200 do 4 000 PLN

    Murowanie pieca odlewniczego z wyrobow szamotowych
    StPr/21/2337
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Układanie nawierzchni z kostki brukowej lub płyt betonowych, a także jej naprawa i konserwacja. Do zadań należy też rozbieranie starej nawierzchni oraz wstępne przygotowywanie podłoża. Praca w terenie (powiat wejherowski, Trójmiasto), pracodawca zapewnia dojazd z Wejherowa do miejsca pracy.
    StPr/21/2316
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Prace ogólnobudowlane - stany surowe oraz prace wykończeniowe, prace pomocnicze na budowie. Praca w terenie (powiat wejherowski, Trójmiasto), pracodawca zapewnia dojazd z Wejherowa do miejsca pracy.
    StPr/21/2317

    Wykonywanie robót budowlanych.Praca jednozmianowa w godz. 7-15. Praca w terenie.
    StPr/21/2328
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Sprzątanie terenów zewnętrznych, grabienie, koszenie itp. Praca w godz. 6-13.
    StPr/21/2329
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Wsparcie administracji.
    StPr/21/2306
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Montaż i demontaż rusztowań.
    StPr/21/2308
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Naprawa samochodów osobowych. Praca od pon do pt, w godz. 8-16. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.
    StPr/21/2284
    wynagrodzenie od od 4 130 PLN

    Dowóz materiałów na budowę. Miejsce pracy Wejherowo ul. Tartaczna 28 oraz budowy w obrębie do 50 km.
    StPr/21/2278
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN