Dziennikarz

Nr oferty: StPr/18/1452Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Miejsce pracy: Gniewowska 7, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Tworzenie i redagowanie tekstów, obsługa strony internetowej, itp. Kantakt e-mail: [email protected]
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 23.11.2018
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Armii Krajowej 70, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Jacek Chlebowski
    Numer telefonu: 552723351
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Obowiązki ratownika na krytej pływalni. Wynagrodzenie 1 940 zł brutto + 20% premii + wysługa lat.
    StPr/18/3601
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Prowadzenie archiwum, prowadzenie zamówień publicznych, obsługa interesantów, wykonywanie prac administracyjno-biurowych, obsługa urządzeń biurowych, obsługa programów komputerowych.
    StPr/18/3606

    OFERTA Z PROGRAMU ZATRUDNIENIE OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA Prace ogólnobudowlane. Praca w okolicach Wejherowa.
    StPr/18/3607
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    roznoszenie ulotek
    79/10/2018
    data rozpoczęcia pracy od
    wynagrodzenie od od 14 PLN

    Praca na stanowisku elektryk (konserwator) w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
    StPr/18/3591

    Prace elektryczne, zabezpieczenia instalacji urządzeń i maszyn elektrycznych.
    StPr/18/3594
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Zgodnie ze stanowiskiem. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Praca wg grafiku. Praca na terenie pow. wejherowskiego lub Gdyni.
    StPr/18/3595

    Praca na podstawie umowy o pracę (w pełnym wymiarze). Praca w sklepie spożywczym. Wynagrodzenie zależne od umiejętności i kwalifikacji kandydatów. Praca na pełen etat. Praca w godz. 8-16, 12-20 lub 13
    StPr/18/3598

    Umiejetnośc wprowadzania faktur. Preferowana forma kontaktu z Pracodawcą: tel. 882-962-240, 882-962-241.
    StPr/18/3600
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Pomiary w terenie i opracowanie dokumentów w biurze (mapy itp.).
    StPr/18/3576
    wynagrodzenie od od 3 493 PLN