Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Malowanie, tapetowanie, szpachlowanie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.03.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: I Brygady Pancernej WP 32, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Agnieszka Niczypor
    Numer telefonu: 586776307
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole. Wynagrodzenie wg Karty Nauczyciela.
    StPr/19/1285
    wynagrodzenie od od 2 417 PLN

    Prace ogólnostolarskie. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji.
    StPr/19/1287
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Przyjmowanie, wydawanie towaru, układanie na półkach
    StPr/19/1288
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Mycie ręczne wewnątrz autobusów. Praca wg grafiku. Miejsce pracy Wejherowo lub Puck.
    StPr/19/1274
    wynagrodzenie od od 1 700 PLN

    Dbanie o czystość pomieszczeń w budynku PPP w Wejherowie.
    StPr/19/1269
    wynagrodzenie od 1 980 - 2 265 PLN

    Naprawa sprzętu meblowego w szkole i na terenie hali sportowej. Naprawa zamków drzwiowych, okien itp. utzrymanie terenu posesji w należytym porządku.
    StPr/19/1250
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 800 PLN

    Frezer/ tokarz w metalu. Wynagrodzenie jest do uzgodnienia w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.
    StPr/19/1206

    Oferta stażowa finansowana ze środków dla osób do 30 roku życia. Archiwizowanie dokumentów, wprowadzanie danych do ewidencji czasu pracy, prowadzenie rejestru delegacji służbowych, obsługa centrali te
    StPr/19/1212
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Pomoc w pracach bibliotecznych, pomoc przy obsłudze czytelników, pomoc przy obsłudze imprez kulturalnych, prowadzenie zajęć z dziećmi.
    StPr/19/1213

    Obsługa klienta , wydawanie druków, przyjmowanie wniosków, segregowanie dokumentacji, archiwizowanie dokumentów, wysyłanie korespondencji, redagowanie pism, przygotowywanie korespondencji z instytucja
    StPr/19/1215