Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Gowino ul. Słoneczna 10, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac budowlano-remontowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.04.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: praca w zespole, samodzielność, organizacja pracy
    Pracodawca: Usługi Ogólnobudowlane J.S.T. Julita Wojciechowska
    Adres: Gowino ul. Słoneczna 10, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Praca przy lini produkcyjnej, pakowanie towaru. Praca na terenie całego kraju.
    StPr/19/1029
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Montaż i demontaż rusztowań.Miejsce wykonywania pracy - cały kraj + teren UE.
    StPr/19/1030

    Obsługa, konserwacja, remont, montaż: urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających enegrię elektryczną do 1 V, aparatury kontrolno
    StPr/19/1038
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    Praca na podstawie prawa pracy i ustaw z zakresu ubezpieczeń społecznych, prowadzenie KPR, obsługa programu Płatnik. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależn
    StPr/19/1016
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

    Praca na podstawie prawa podatkowego. Księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych w KPiR. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji
    StPr/19/1017
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 500 PLN

    Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii zgodnie z zagadnieniami zawodowymi w zawodzie technik fizjoterapii.
    StPr/19/1022
    wynagrodzenie od 2 400 - 2 900 PLN

    Opieka nad mieszkańcem DPS zgodnie z zadaniammi zawodowymi w zawodzie opiekun medyczny.
    StPr/19/1023
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 600 PLN

    przygotowanie terenu do ułożenia kostki układanie kostki brukowej
    StPr/19.0492
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    przygotowywanie pojazdów do napraw nadwozia; naprawy nadwozia z wykorzystaniem urządzeń pomiarowych i naprawczych; wykonywanie operacji obróbki ręcznej i mechanicznej blach; konserwacja antykorozyjna
    36/1/2019
    wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN

    Nauczyciel przedmiotów gastronomicznych. Wymiar etatu: 18/18. Wynagrodzenie wg. Karty Nauczyciela.
    StPr/19/0999
    wynagrodzenie od od 2 417 PLN