Wartownik Oddziału Wart Cywilnych

Miejsce pracy: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Strzec i zdecydowanie bronić powierzonych osób, terenów, obiektów, urządzeń i mienia wojskowego, wypełnianie dokumentacji normującej tok pełnienia służby, przestrzeganie harmonograu pracy, utrzymywani
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 05.04.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - pozwolenie na broń - licencja pracownika ochrony fizycznej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: 18 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
      Adres: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 261-251-595
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Praca przy lini produkcyjnej, pakowanie towaru. Praca na terenie całego kraju.
      StPr/19/1029
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Montaż i demontaż rusztowań.Miejsce wykonywania pracy - cały kraj + teren UE.
      StPr/19/1030

      Obsługa, konserwacja, remont, montaż: urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających enegrię elektryczną do 1 V, aparatury kontrolno
      StPr/19/1038
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Praca na podstawie prawa pracy i ustaw z zakresu ubezpieczeń społecznych, prowadzenie KPR, obsługa programu Płatnik. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależn
      StPr/19/1016
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

      Praca na podstawie prawa podatkowego. Księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych w KPiR. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji
      StPr/19/1017
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 500 PLN

      Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii zgodnie z zagadnieniami zawodowymi w zawodzie technik fizjoterapii.
      StPr/19/1022
      wynagrodzenie od 2 400 - 2 900 PLN

      Opieka nad mieszkańcem DPS zgodnie z zadaniammi zawodowymi w zawodzie opiekun medyczny.
      StPr/19/1023
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 600 PLN

      przygotowanie terenu do ułożenia kostki układanie kostki brukowej
      StPr/19.0492
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      przygotowywanie pojazdów do napraw nadwozia; naprawy nadwozia z wykorzystaniem urządzeń pomiarowych i naprawczych; wykonywanie operacji obróbki ręcznej i mechanicznej blach; konserwacja antykorozyjna
      36/1/2019
      wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN

      Nauczyciel przedmiotów gastronomicznych. Wymiar etatu: 18/18. Wynagrodzenie wg. Karty Nauczyciela.
      StPr/19/0999
      wynagrodzenie od od 2 417 PLN