Dozorca

Miejsce pracy: 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie terenu zewnętrznego, koszenie trawy odśnieżanie. Praca w godz. 7-13. Miejsce pracy: Wejherowo.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 07.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Wiroko Technology Czesław Obarzanek
    Adres: 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Czesław Obarzanek
    Numer telefonu: 502-500-189
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    OFERTA Z PROGRAMU ZATRUDNIENIE OSÓB DO 30 R.Ż. - Pomoc księgowej. Wymagania: wykształcenie wyższe - licencjat.
    StPr/19/1539
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Przyjmowanie wniosków, obsługa komputera i klienta, archiwizowanie dokumentów.
    StPr/19/1497
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Realizacja, na zasadach określonych w kodeksie karnym wykonawczym, zadań w zakresie wykonywania kary pozbawienia wolności i tymczasowego aresztowania. Rodzaj zatrudnienia: służba przygotowawcza. ZAPEW
    StPr/19/1505
    wynagrodzenie od od 3 363 PLN

    Prace warsztatowe - produkcja, montaż reklam, aplikacja folii graficznych reklamowych. Wynagrodzenie do uzgodnienia, doliczana jest premia.
    StPr/19/1488

    Mycie i przygotowywanie samochodów wydawanych klientom. Praca w godz. 7-20 wg grafiku (dwie zmiany). Okres próbny umowa zlecenie, następnie umowa o pracę. Do wynagrodzenia doliczana jest premia uznani
    StPr/19/1489

    Utrzymanie maszyn i urządzeń oraz pomieszczeń w dobrym stanie technicznym, bieżąca kontrola i przeprowadzanie drobnych napraw. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od umiejętności.
    StPr/19/1490
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Praca w terenie: pomoc przy montażu oraz konserwacji kabli, pomoc przy podłączaniu nowych abonentów, pomoc przy obsłudze prostego sprzętu elektrycznego, prace porządkowe w miejscu prowadzonych prac.
    StPr/19/1468
    wynagrodzenie od od 3 250 PLN

    Pomoc przy oklejaniu pojazdów i szyldów, samodzielne oklejanie. Produkcja i montaż szyldów reklamowych.
    StPr/19/1469
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Pomiary w terenie i opracowanie dokumentów w biurze (mapy itp.). Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji. Docelowo umowa o pracę na czas określony.
    StPr/19/1460
    wynagrodzenie od od 3 493 PLN

    Praca w Niepublicznej Szkole Rzemiosła w Wejherowie. Prace naparwcze i konserwatorskie w budynku i obejściu szkoły.
    StPr/19/1461
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN