Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
16:00, 01.02.2019
Przedsiębiorco - uchroń się przed dotkliwymi podwyżkami energii elektrycznej. Obniż koszty produkcji i bądź konkurencyjny na rynku!
3
12:43, 24.01.2019
Jeśli decydujesz się na wynajem samochodu, czy to w celach turystycznych lub biznesowych na kilka dni, czy to na długi okres czasu, musisz liczyć się z możliwymi kosztami dodatkowymi. Przy wyborze wypożyczalni samochodów warto zwrócić uwagę na to, jak skonstruowana jest umowa i jak określa obowiązki kierowcy do pokrycia kosztów jeśli dojdzie do stłuczki. Wiele firm pobiera w tym celu kaucję, której jednak chcemy uniknąć. Czy można to zrobić w Gdańsku? Jak znaleźć zaufaną wypożyczalnię?
1
11:09, 22.01.2019
Bez małego auta dostawczego wiele firm przestałoby funkcjonować. Pojazdy te często są podstawą działalności bez których firma nie mogłaby sprawnie funkcjonować. W związku z tym właściciel powinien o nie należycie dbać. Jednak co jeśli pojazd weźmie udział w wypadku drogowym? Czy wystarczy OC? Co zrobić, aby koszty związane z ubezpieczeniem nas nie przerosły?
12:23, 14.01.2019
Czy wiesz o tym, jaki jest Twój udział w ponoszeniu koszty za leki, nawet te, objęte refundacją? Czy wiesz, że na zachodzie koszty te są zdecydowanie mniejsze? Czy wiesz, że nie musisz płacić pełnej kwoty, lecz obniżyć sobie ją nawet o 80%?
08:23, 07.01.2019
Każdy z nas chce cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Niestety, nie zawsze jest to możliwe.
15:11, 19.12.2018
Smaczne, lekkie, kolorowe, znakomicie sprawdzające się jako szybki, jedzony poza domem lunch, a osobom szczególnie dbającym o linię pomagające uniknąć kulinarnej nudy i monotonii. Walory sałatek są powszechnie znane i trudno dziwić się temu, że stanowią one jedne z najchętniej jadanych przez gwiazdy kina i muzyki dań. Kto preferuje sałatkę z tuńczykiem i awokado? Kto najchętniej sięga po kompozycję z jarmużem, burakami i słodkimi ziemniakami? Oto ulubione sałatki postaci z pierwszych stron gazet.
15:05, 19.12.2018
Badania i testy polowe wykazują, iż stosowanie nawozów dolistnych pozytywnie wpływa na wzrost produktywności roślin. I choć jeszcze do niedawna dokarmianie dolistne było uznawane za zbędny i zbyt kosztowny zabieg, to współcześnie coraz więcej osób większą produktywność warzyw i owoców, potrafi przełożyć na realny zysk.
12:39, 12.12.2018
Spódnice są podstawą damskiej garderoby, dlatego warto wiedzieć jakie są najlepsze do posiadanej sylwetki. Chociaż prawda jest taka, że każda z nas może nosić wszystko, na co ma ochotę, to jeśli chodzi o spódnice, możesz też dokonać wyboru, który pomoże Ci czuć się wyjątkowo pewnie.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
09:03, 29.11.2018
Każdy pies ma inny charakter. Wiedzą o tym właściciele, hodowcy i psi przyjaciele. I muszą dowiedzieć się ci, którzy dopiero planują rozpoczęcie takiej znajomości. Bo właśnie w związku z tymi różnicami zwierzaki potrzebują innych rozrywek, zabaw, innego stylu wychowania. Na szczęście wybór gadżetów jest dziś tak szeroki, że każdy czworonóg znajdzie ten idealny dla siebie.
09:58, 14.11.2018
Chcąc liczyć na skuteczną ochronę przed promieniami UV, a także światłem odbitym od tafli śniegu, musimy zaopatrzyć się w odpowiedni model gogli narciarskich. Co jednak trzeba robić, aby posłużyły nam przez dłuższy czas? Dobrze jest zacząć od przeszukania oferty sklepów takich jak SnowShop.pl – https://www.snowshop.pl/gogle-narciarskie. Następnie, zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników.
16:11, 09.11.2018
Większość kierowców, którzy codziennie dojeżdżają do pracy swoim autem, lub też podróżują na większą skalę, nie zdaje sobie sprawy z tego, jak często mogą nadarzyć im się różnego rodzaju problemy związane z samochodem. I wcale nie chodzi tutaj wyłącznie o awarie techniczne, ale również na pewne zdarzenia, na które nie do końca można mieć wpływ.
13:10, 02.11.2018
Projekt realizowany był przez wydawnictwo NORDAPRESS na zlecenie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.
13:13, 31.10.2018
Franki szwajcarskie są walutą pożądaną najbardziej przez kredytobiorców. Od lat, na spłatę kredytu, można już kupować CHF poza bankiem. Gdzie najtaniej pozyskać walutę Szwajcarii?
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone