Zamknij
REKLAMA

Wirtualne biuro w Warszawie – usługi dla firmy szkoleniowej

07:33, 26.03.2019 | artykuł sponsorowany

Szkolisz ludzi, masz pomysły, założyłeś firmę szkoleniową albo jesteś po prostu dobrym wykładowcą. Chcesz działaś prężnie, ale nie masz na przykład dobrego adresu. W jaki sposób usługi oferowane przez wirtualne biuro w Warszawie mogłyby pomóc Twojemu projektowi, pomóc Twojej firmie?

Adres czyli podstawa

Jeśli szukasz adresu (dobrego adresu!) dla swojego przedsięwzięcia jakim jest firma szkoleniowa to bez usługi świadczonej przez wirtualne biuro Warszawa | BiuroKamienica.pl ani rusz. Bo wirtualne biuro z reguły w swoim podstawowym pakiecie ma właśnie użyczenie adresu.

Tak to jest ze szkoleniami, że często podróżujemy po Polsce. Jesteśmy mobilni, raz tu mamy zlecenie, a innym razem w zupełnie innym miejscu. Warto jednak, aby istniał dokument, w którym czarno na białym widnieje, że Twoja firma ma swoją siedzibę w jednym miejscu, czyli na przykład w centrum Warszawy, w środku tętniącego życiem biurowca.

Wynajem sali konferencyjnej

Kolejną istotną kwestią jest wynajem sali na szkolenia. Bo organizując, przygotowując szkolenia często masz wiele rzeczy na głowie. Masz na głowie przygotowanie materiałów, wystąpień, dobór pracowników. Dobrze jest zatem, jeśli usługi wirtualnego biura w Warszawie uwolnią Cię konieczności przygotowania sali. Bo przecież trzeba jakoś ustawić mikrofony czy zaaplikować salę do potrzeb szkolenia, a to w swoich usługach ma właśnie wirtualne biuro.

Organizowanie szkoleń

Są też tacy, którzy pragną od siebie dać tylko pomysł, a zorganizowanie całego szkolenia pragną zlecić odrębnej firmie. Są wirtualne biura, które w ramach usług dodatkowych zajmują się organizacją całego szkolenia. A tym masz wolną głowę i możesz tylko pilnować, czy wszystko jest ok i zajmować się realizacją kolejnych pomysłów.

Darmowa reklama

Firma mająca w ofercie wirtualne biuro w Warszawie często zapewnia darmową reklamę, umieszczając logo firmy na specjalnej tzw. ściance w biurowcu. Logo ma za zadanie informować, że mieści się tutaj adres Twojej firmy, że mieści się tu po prostu Twoja firma (chociaż w rzeczywiście mieści się ona tam, gdzie znajdujesz się Ty), a przy okazji reklamuje Twój biznes. Pamiętaj, że logo to ważna rzecz, że buduje ono markę i dobrze jest szukać sposobu, aby jak najwięcej osób się z nim opatrzyło. Wirtualne biuro Warszawa często oferuje też umieszczenie loga klienta na własnej stronie internetowej w ramach np. pochwalenia się z kim firma współpracuje czy zaprezentowania swojego portfolio.

Wynajem pracowników na godziny

Potrzebujesz dobrych szkoleniowców. Być może pracujesz sam lub masz zaufanych pracowników, ale dodatkowe ręce do pracy też się przydadzą. Szczególnie że wirtualne biuro Warszawa oferuje wyspecjalizowanych, kompetentnych wykonawców usług. Jeśli prowadzisz firmę szkoleniową to możesz tez zauważyć, że często wynajęcie pracownika z zewnątrz opłaca się bardziej niż zatrudnienie kogoś na stałe.

Jaki jest koszt takiej usługi? Wykwalifikowani szkoleniowcy pewnie bardziej się cenią, ale przykładowo wynajęcie pracownika biurowego to koszt ok. 20 zł na godzinę.

Stworzenie strony internetowej

Wirtualne biuro w Warszawie ma w swojej ofercie również takie usługi jak tworzenie stron i usługi programistyczne. Oczywiście można skorzystać z agencji interaktywnej, ale jest to często o wiele droższe. O ile agencja interaktywna, szczególnie prestiżowa, oczekuje kilku tysięcy za wykonanie strony internetowej, o tyle e biuro policzy sobie z reguły do dwóch tysięcy. O ile oczywiście takie usługi wykonuje.

Księgowość i inne usługi biurowe

Czyli wypełnianie formularzy, obliczanie podatków, ulg, opłacanie składek. Wszystko to spędza sen z powiek niejednego szkoleniowca. Ale oczywiście wszystko to można zrzucić na barki e biura, które takie usługi oferuje standardowo.

Poczta, korespondencja, telefony

Właściciel firmy szkoleniowej niestety musi też zajmować się tym, co nie jest szkoleniem, czyli wszelkim odbiorem i przesyłaniem listów, odbiorem i obsługą skrzynki mailowej czy wreszcie odbiorem telefonów.

Oczywiście szkoleniowiec zawsze może dzwonić po całym świecie w poszukiwaniu kontrahentów ale wirtualne biuro w Warszawie ma w swojej ofercie obsługę telefonu stacjonarnego, a na taki numer często dzwonią ludzie w bardzo prozaicznych sprawach takich jak termin opłaty faktury. Dobrze jest takie prozaiczne sprawy zostawić osobom zajmującym się usługami biurowymi. 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone