Zamknij
REKLAMA

Idealne biuro w środku miasta

09:07, 19.04.2019 | artykuł sponsorowany

Wydawać by się mogło, że każda lokalizacja będzie się świetnie nadawała na firmowe biuro. Sprawa jest jednak bardziej skomplikowana i ma ogromne znaczenie w tym, jak postrzegają nas klienci. Oczywiście, istnieją przypadki, kiedy położenie ma o wiele mniejsze znaczenie. Jednak zanim podejmiemy decyzję o wyborze idealnej lokalizacji, przeanalizujmy Wrocław – biura do wynajęcia znajdziemy w każdej jego części. W poniższym poradniku dowiemy się również, na co jeszcze zwrócić uwagę i co powinno znaleźć się w nowoczesnym lokalu.

Najlepsze miejsce na biuro

Nie mamy pomysłu, w której części miasta powinna być zlokalizowana nasza siedziba? Najpierw zastanówmy się, jakiego typu usługi prowadzimy. Jeśli celujemy w lokalnych odbiorców, to biuro powinno znajdować jak najbliżej naszych klientów. Następna sprawa to częstotliwość spotkań. Nie każda branża wymaga codziennych wizyt, dlatego jeśli nie jest to konieczne, to nie musimy pracować nad tym, żeby nasz lokal był przyjazny klientom, w zamian skupmy się na pracownikach. Miejsce znajdujące się blisko głównych węzłów komunikacyjnych miasta to zawsze dobry pomysł na biuro do wynajęcia – Wrocław Legnicka jest świetnym przykładem takiej lokalizacji.

Co powinno znaleźć się w nowoczesnym biurze?

Biura we Wrocławiu stają się coraz bardziej na topie. Praktycznie w każdym odnowionym budynku, bądź będącym w stanie deweloperskim, znajdziemy udogodnienia czerpiące z najnowszych trendów. Biura do wynajęcia (Wrocław nie ustępuje pod tym względem Warszawie), wyposażone są w: komfortową klimatyzację, wygodne biurka i fotele, podstawowy sprzęt kuchenny, kanapy i nowoczesne systemy sterujące elektroniką, o ile zadbano o tzw. inteligentne budownictwo. Ponadto możliwe jest dostosowanie wyglądu lokalu do własnych preferencji. Przesuwane ścianki pozwalają na wydzielenie sali konferencyjnej czy dopasowanie ilości pracowniczych boksów.

Dostosuj wygląd biura do rodzaju działalności

Niezmiernie ważne jest, aby wygląd naszego biura kojarzył się klientowi z profilem prowadzonej działalności. Należy dać się ponieść panującym stereotypom i zadbać o odpowiednie wyposażenie. Wiekowy, zadbany budynek często kojarzony jest z tradycją. Eleganckie wnętrze podkreśli jego luksusowość i sprawi, że klient poczuje się ważniejszy. Nowoczesne wnętrza przywodzą na myśl szybkie działanie i elektronikę. Warto wtedy zainwestować w szklane wyposażenie i błyszczące powierzchnie. Zwracajmy uwagę na wystrój wnętrza podczas przeglądania biur do wynajęcia – Wrocław Fabryczna jest lokalizacją, w której znajdziemy wiele nowoczesnych inwestycji.

Postaw na topową lokalizację

Nie zawsze wielkość firmy pozwala na znalezienie jej idealnego biura. W takich wypadkach warto wziąć pod uwagę wirtualne biura - Wrocław, Warszawa czy Kraków - lokalizacja ma mniejsze znaczenie, ponieważ siedziba będzie prowadzona zdalnie, a my skorzystamy z niej wedle potrzeb. Ponadto firmy wynajmujące tego typu biura zapewniają też sekretarki, które odbiorą telefony, korespondencje czy udzielą podstawowych informacji klientom przychodzącym pod znaleziony w Internecie adres biura. Jednak największą zaletą takiego miejsca jest nie tyle wygoda, co odpowiadający nam adres.

A może na obrzeżach?

Długo zastanawialiśmy się nad lokalizacją blisko ludzi, jednak z czasem doszliśmy do wniosku, że nie jest to nam potrzebne? Żaden problem. Biuro zlokalizowane z dala od centrum też ma swoje plusy, szczególnie wtedy, gdy codzienne spotkania z klientami nie są konieczne. Pracownicy zdecydowanie lepiej poczują się bliżej parku, gdzie będą mogli wyjść na przerwę podczas dnia pełnego emocji.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone