Zamknij
REKLAMA

Praca dla rekrutera

11:37, 25.04.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Na rynku pracy wzrasta zapotrzebowanie na rekruterów. Pracownicy działu HR mogą liczyć na satysfakcjonujące stawki, dlatego nie brakuje zainteresowania tego typu ofertami. W wielu przypadkach kluczowe są dodatkowe umiejętności, takie jak znajomość języków obcych.

Gdzie można znaleźć zatrudnienie?

Rekruterzy są poszukiwani zarówno przez Urzędy Pracy, jak i prywatne firmy. Wśród aktualnych ogłoszeń znajdziemy wiele ofert renomowanych korporacji, które zapewniają bardzo korzystne warunki pracy. Dzięki takiej różnorodności każdy potencjalny kandydat ma szansę trafić na pracodawcę, spełniającego jego oczekiwania – także pod kątem zakresu obowiązków. Warto podkreślić, że w wielu przypadkach ogłoszenie może dotyczyć pracy wyłącznie na krótszy okres lub na niepełny etat.

Pomoc dla pracowników z innych krajów

Urząd Pracy oraz prywatne firmy coraz częściej poszukują rekrutera, który pomoże w rozwiązaniu problemu z zatrudnieniem obcokrajowców. Obecnie w wielu przedsiębiorstwach pracują osoby zza naszej wschodniej granicy nie znający języka polskiego w dostatecznym stopniu. Rekruter nie tylko ocenia ich umiejętności i możliwość wykonywania konkretnych obowiązków zawodowych, ale także pomaga im dopełnić formalności. Z tego względu, nierzadko od osób zatrudnionych w dziale HR wymagana jest znajomość innych języków. Podstawą będzie nie tylko angielski, ponieważ wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów ze znajomością języków wschodnich, w tym przede wszystkim ukraińskiego i rosyjskiego. Mogą oni liczyć na stosunkowo wysokie zarobki, które idą w parze z satysfakcjonującą pracą.

Rekruter potrzebny od zaraz – oferty online

Osoby zainteresowane pracą w charakterze rekrutera powinny zapoznać się z bazą aktualnych ogłoszeń dostępnych w Internecie. W sieci bez trudu znajdą wiele intratnych ofert, w tym propozycje pracy na pełen etat. Wielu pracodawców daje szansę osobom bez doświadczenia, które dzięki temu mogą w praktyce zdobyć cenne umiejętności.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone