Zamknij
REKLAMA

Yerba mate - jaki zestaw na początek?

10:27, 14.05.2019 | ?.W
Skomentuj

Rozpoczynasz przygodę z yerba mate? Wzywa cię moc i energia ostrokrzewu paragwajskiego? Warto na początek postawić na sprawdzone zestawy dla takich osób! Zakup podstawowych akcesoriów i najlepszej yerba mate w zestawie, to nie tylko zaoszczędzenie pieniędzy, ale też zaufanie sprzedawcom i producentom yerba mate, którzy wiedzą, co może się przydać na początek picia naparu z ostrokrzewu paragwajskiego.

Zestaw yerba mate dla początkujących

Dla początkującej osoby polecamy klasyczne zestawy, w których znajdziesz: paczkę yerby, klasyczną bombillę (rurkę filtrującą) oraz standardowej wielkości matero ceramiczne z logo yerba mate (pojemność to ok. 400ml). O ile bombilla i matero oraz sposób parzenia yerby, to kwestia praktyki; o tyle wybór idealnej dla siebie yerby jest prawdziwym wyzwaniem. Można wtedy poszukać zestawu z próbkami po 50g różnych gatunków suszu yerbowego. Gdy jesteś pewien, że pragniesz rozpocząć picie yerba mate od tradycji, rozglądaj się za zestawem z klasycznymi yerba mate. Te z Paragwaju (np.: Yerba Mate El Pajaro) będą najmocniejsze w działaniu, goryczkowe i dymne wraz pyłem. Argentyńskie mają więcej świeżych nut, ale także wyrazistą goryczkę. Brazylijskie natomiast, które szczególnie polecamy w zestawach dla początkujących, to najczęściej zupełnie świeże, zielone listki yerbowe, o wysokim stężeniu substancji czynnych biologicznie w ostrokrzewie paragwajskim. Są to też gatunki mate o dużym potencjale zdrowotnym, a nie tylko pobudzającym.

Zestaw z Yerba Mate Green

Świeżą i aromatyczną yerba mate z Brazylii – Yerba Mate Green – polecamy każdej osobie, która chciałaby w łagodny sposób rozpocząć yerbową przygodę! W zestawie znajdziesz Yerba Mate Green Despaladę, bez dodatków, albo Yerba Mate Green Mas Energia Guarana, gdzie sproszkowana guarana wzmacnia działanie pobudzające. Są także Mate Green z owocami, ziołami, naturalnymi aromatami! Zestaw z Yerba Mate Green będzie świetny nie tylko dla ciebie, ale też z pewnością masz duże szanse zarazić piciem yerby swoich bliskich! Łagodny, nasączony witaminami i minerałami smak tej organicznej yerba mate, wprowadzi z delikatnością w twój organizm wiele zdrowotnych związków czynnych, mikroelementów i odmładzających antyoksydantów!

(?.W)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone