Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Praca Kierownik Projektu - Niemcy, Belgia, Holandia - pilne

Data dodania: 2018-11-08 14:30:14ID: 1353

518Pokaż numerogloszenia@pracownicybudowlani.pl

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w obszarze instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych i automatyki, realizująca projekty w Polsce i za granicą
zaprasza do aplikacji na stanowisko:

Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Niemcy, Belgia, Holandia

Zadania:
? Nadzór nad procesem przygotowania i realizacji inwestycji w branży inteligent building system
? Nadzór nad budżetem inwestycji
? Zarządzanie zespołem realizacji budowy
? Kontakt z wykonawcami, przygotowanie przetargów, udział w negocjacjach z oferentami

Oferujemy:
? Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje od zrealizowanych celów
? Pracę wśród najlepszych specjalistów w branży przy realizacji ambitnych projektów
? Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
? Przyjazne i twórcze środowisko pracy

Wymagania:
? Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
? Doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi
? Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
? Uprawnienia budowlane mile widziane

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail: [email protected]
Więcej informacji ? napisz SMS o treści KIEROWNIK PROJEKTU lub zadzwoń: 518-215-122

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471