Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Do opieki 81-letni samotny podopieczny- Burgthann

Data dodania: 2019-01-10 14:48:12ID: 1521

517Pokaż numer[email protected]

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 57 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 33.100 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem ?Solidnego Pracodawcy? oraz ?Lidera HR?.Posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami i znasz język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym lub jesteś gotowy/-a do jego nauki na jednym z naszych kursów?Zgłoś się do nas już dziś.

Poszukiwana opiekunka do pracy w Niemczech
Miejscowość: Burgthann
Oferta wyjazdu: od 18.01.
Okres: 6 tygodniWymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą (może być doświadczenie rodzinne)


Do opieki 81 ? letni samotny podopieczny. Pani nie cierpi na choroby otępienne, jednak wymaga całkowitego transferu. Noce są spokojne, występuje inkontynencja, pieluchomajtki w stałym użyciu. Do dyspozycji opiekuna samodzielny pokój z dostępem do internetu. Preferowany mężczyzna do opieki.


Zapewniamy:

- bezpieczną i legalną formę współpracy
- atrakcyjne zarobki i opłacony ZUS
- pakiety dodatkowych ubezpieczeń
- szkolenia podnoszące kwalifikacje ? opiekuńcze i językowe
- sprawdzone, dobrane oferty
- indywidualne wsparcie Twojego opiekunka kontraktu
- 24 godzinną pomoc Promedica24 podczas wyjazdu
- transport
- pakiet medyczny LuxMed dla stałych Opiekunów
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego na kontrakcie
Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolnie, ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone