Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Mechatronik (Niemcy)

Data dodania: 2019-02-08 10:50:42ID: 1672

[email protected]

Masz wiedzę i doświadczenie z zakresu naprawy i serwisu pojazdów użytkowych oraz elektrycznych? Świetnie trafiłeś, ponieważ mamy dla Ciebie dobrą ofertę pracy u jednego z topowych producentów branży motoryzacyjnej w Europie!!

Miejsce pracy: Okolice Stuttgartu, Niemcy

Kompetencje zawodowe:
? Ukończone szkolenie zawodowe jako mechanik samochodowy/mechatronik
? Odpowiednie doświadczenie zawodowe
? Dobra znajomość pojazdów użytkowych
? Gotowość do montażu awaryjnego (poza miejscem pracy)
? Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, ESA, SAP)
? Niezależny i zorientowany na klienta styl pracy
? Wysokie zaangażowanie
? Mile widziane prawo jazdy klasy C / CE
? Wymagane prawo jazdy i własny samochód
? Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Najważniejsze zadania:
? Profesjonalna i niezależna realizacja napraw pojazdów użytkowych w tym pojazdy elektryczne
? Diagnoza błędów z późniejszą naprawą
? Prowadzenie przeglądów (AU, SP, §57b StVZO)
? Pomoc drogowa i ewentualne prace na zewnątrz

Oferujemy:
? Wynagrodzenie od 2,528 ?/brutto do 2,941 ?/brutto zależne od kwalifikacji i doświadczenia
? Jasną strukturę przedsiębiorstwa umożliwiająca krótki proces decyzyjny
? Możliwość dalszego rozwoju poprzez szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
? Gwarancję zatrudnienia i perspektywy rozwoju w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji

Prosimy wysyłać CV na adres: [email protected]

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.