Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Pokojówka/ Pracownik na zmywak - Niemcy

Data dodania: 2019-04-10 14:53:59ID: 1922

14 Pokaż numer[email protected]

Hotel Schlossberg poszukuje pracownika na stanowisko Pokojówka/ Pracownik na zmywak

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska oraz nr referencyjnego.
Numer referencyjny: 0141

Miejsce pracy: Haidhof 5, 91322 Graefenberg
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: utrzymanie porządku w pokojach hotelowych i apartamentach, zmywanie w kuchni

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu
- mile widziane doświadczenie na tym stanowisku
- dokładność w wypełnianiu powierzonych zadań
- samodzielność i uczciwość

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE 1600 euro brutto
- zapewnione zakwaterowanie (koszt: 160 euro/ mc)
- zapewnione darmowe wyżywienie
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20