Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Kierownik produkcji

Data dodania: 2019-06-07 14:20:09ID: 2180

[email protected]

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla naszego Klienta- firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kartoszyno

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie całością zagadnień produkcyjnych, bezpośredni nadzór nad procesami produkcji, organizowanie i koordynowanie pracy w obszarze produkcji. Do zadań Kierownika Produkcji należeć będzie m.in.:
? określanie celów dla wszystkich linii produkcyjnych,
? wyznaczanie zadań podległym pracownikom zgodnie z ich kompetencjami,
? sprawdzanie wykonania zadań,
? prowadzenie rejestrów produkcji ilościowych i jakościowych, analiza wyników produkcji,
? identyfikacja i rozwiązywanie problemów we współpracy z innymi działami firmy,
? proponowanie ulepszeń organizacyjnych i technicznych,
? nadzorowanie zasad bezpieczeństwa na dziale produkcji,
? rozwój pracowników.

Wymagania:

? wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej o kierunku mechanicznym,
? doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych),
? umiejętność procesowego podejścia do planowania i realizacji produkcji,
? znajomość zagadnień ISO,
? znajomość zagadnień Lean Manufacturing, TQM, 5S, TPM, Kaizen, SMED,
? umiejętność i doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,
? umiejętność wyznaczania i realizacji celów,
? kreatywność i samodzielność w działaniu,
? biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
? mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy:

? Umowę o pracę na pełen etat
? Atrakcyjne wynagrodzenie
? Pracę w stabilnej firmie będącej liderem na rynku
? Udział w licznych szkoleniach

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym KPK/06/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .?

2. dobrowolnie
?Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .?

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554