Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Pracownik rybołówstwa - praca w Austrii

Data dodania: 2019-06-28 08:47:47ID: 2274

14 Pokaż numer[email protected]

Austriacka firma Home Interior poszukuje Pracownika rybołówstwa do pracy w hodowli ryb

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0245

Miejsce pracy: Gewerbepark Süd 1, 6068 Mils
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: praca w hodowli ryb łososiowatych, przetwórstwo i obróbka ryb

Wymagania:
- znajomość j, niemieckiego
- prawo jazdy kat. B.
- doświadczenie w przetwórstwie ryb
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z austriackim pracodawcą, na austriackich warunkach
- WYNAGRODZENIE 1450 ? 1700 euro brutto (14 pensji rocznie)
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20