Zamknij

Promuj to ogłoszenie

doradca bankowy

Data dodania: 2019-10-03 16:27:41ID: 2745

[email protected]

Partner Alior Bank SA zatrudni doradcę do placówki Alior Banku w Żukowie.

Zakres obowiązków:
? kompleksowa obsługa w zakresie produktów bankowych,
? sprzedaż produktów bankowych, obsługa punktu kasowego,
? pozyskiwanie klientów, utrzymywanie z klientami stałych dobrych relacji,
? kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:
? doświadczenie w obsłudze klienta/w sprzedaży,
? umiejętność budowania długofalowych relacji,
? wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
? komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,
? preferowane wykształcenie wyższe,
? prawo jazdy B.

Oferujemy :
? umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, dające satysfakcję finansową i zawodową
? bardzo atrakcyjny system wynagradzania, system premiowy i system nagród,
? pakiet bezpłatnych profesjonalnych szkoleń, w tym szkolenie przygotowawcze,
? możliwości rozwoju zawodowego,
? pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby, spełniające wymagania i zainteresowane oferta prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: [email protected]